Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom
Wydarzenia

Naucz się ratować swoje dziecko

łódź dla dzieci ŁÓdź dzieciom   Większość z nas nie umie udzielać pierwszej pomocy, nie wie jak się zachować w sytuacji tak trudnej, gdy w grę wchodzi ludzkie życie. Jeszcze trudniej jest, kiedy do czynienia mamy z małym dzieckiem, które natychmiast potrzebuje pomocy.

Gala w Helen Doron

łódź dla dzieci ŁÓdź dzieciom Centrum Helen Doron Early English Łódź zaprasza na uroczyste zakończenie roku szkolnego, galę END OF THE YEAR SHOW

Festiwal Mały Europejczyk

łódź dla dzieci ŁÓdź dzieciom Miło jest nam zaprosić Państwa na wyjątkowy Festiwal, który jest jednym z wydarzeń tegorocznego przedsięwzięcia pod hasłem „Łódź Miastem Kobiet”.

Teatralna Karuzela

łódź dla dzieci ŁÓdź dzieciom Od 1 do 8 czerwca w Teatrze PINOKIO w Łodzi trwać będzie III edycja Festiwalu Teatralna Karuzela 2013. Zakręcony Festiwal to nie tylko huczne, tygodniowe obchody Dnia Dziecka, ale także największe w Łodzi wydarzenie kulturalne poświęcone sztuce dla najmłodszych.

Rodzinne warsztaty na Olechowie

łódź dla dzieci ŁÓdź dzieciom Zapraszamy na rodzinne warsztaty artystyczne.

Teatralne podróże małe i duże

łódź dla dzieci ŁÓdź dzieciom TEATRALNE PODRÓŻE MAŁE I DUŻE to cykl warsztatów edukacyjnych teatralno – plastycznych z elementami kulinarnymi dla dzieci i rodziców Zajęcia teatralne, plastyczne, ruchowe, integracyjne, których tematem przewodnim będą kraje, kontynenty i ich szeroko rozumiana tradycja i kultura. 

Mały Książkomaniak

łódź dla dzieci ŁÓdź dzieciom Projekt „Mały książkomania​k” to szereg działań, poprzez które chcemy promować czytelnictwo wśród dzieci i młodzieży. Na inaugurację naszych działań pod hasłem „Wiosna książkomaniaka” zapraszamy już 15 i 16 kwietnia.

Wernisaż Gajusza

łódź dla dzieci ŁÓdź dzieciom Fundacja Gajusz zaprasza na wernisaż fotografii portretowych swoich podopiecznych.

Idzie Wiosna - bezpłatne warsztaty rodzinne

łódź dla dzieci ŁÓdź dzieciom Rodzinne Warsztaty Plastyczne na Olechowie - “IDZIE WIOSNA”.

Konfrontacje 2013

łódź dla dzieci ŁÓdź dzieciom Bałucki Ośrodek Kultury zaprasza na XXXI Wojewódzki Przegląd Teatrów Dziecięcych KONFRONTACJE 2013.

Patronaty

Łódź dla dzieci, Łódź dzieciom
Projekt „Mały książkomaniak” to szereg działań, które mają na celu promocję czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży. \

Facebook

Wydarzenia

Aby zobaczyć wydarzenia kliknij na dany dzień.

Wyszukiwarka