Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom
Wydarzenia
Gala w Helen Doronłódź dla dzieci ŁÓdź dzieciom

Centrum Helen Doron Early English Łódź zaprasza na uroczyste zakończenie roku szkolnego, galę END OF THE YEAR SHOW

Dyrektorzy Centrum Helen Doron Early English Łódź Bałuty i Łódź Polesie wraz z nauczycielami, 
mają zaszczyt zaprosić na uroczyste zakończenie roku szkolnego, galę END OF THE YEAR SHOW, 
która odbędzie się 16 czerwca br. od godziny 11.00 w Sali Akademickiego Ośrodka Inicjatyw Akademickich w Łodzi przy ul. Zachodniej 54/56.
 
Na uroczystość tę zapraszamy wszystkich słuchaczy kursów Helen Doron, ich rodziców, przyjaciół i znajomych. To jest wielki dzień naszych dzieci – scena, światła, trema. Cały rok uczyli się pilnie, a już wkrótce wystąpią przed Wami śpiewając, tańcząc i podskakując. Przyjdźcie koniecznie i trzymajcie kciuki – Wasze brawa są im bardzo potrzebne. 
 
Gala będzie jednym z elementów całodziennego festiwalu pt. "Mały Europejczyk", który jest jednym z wydarzeń tegorocznego przedsięwzięcia pod hasłem „Łódź Miastem Kobiet”.
 
Celem Festiwalu jest wspólna podróż przez wybrane kraje Europy, rozpoczynamy o 11.00. występami na scenie naszych słuchaczy, a po gali zapraszamy do uczestnictwa w różnorodnych zajęciach i aktywnościach: zajęciach plastycznych, zabawach animowanych i zabawach z kangurzycą Kangi, maskotką szkół Helen Doron.
 
Podczas Festiwalu odbędą się również warsztaty z wiedzy o Europie, warsztat pierwszej pomocy przedmedycznej dla rodziców oraz imprezy towarzyszące: zabawy z kucykami, spotkanie z dietetykiem, pokazy z chustonoszenia, oferta szkoły pływania Wodniś, Centrum Informacji Europejskiej, profilaktyka zdrowia i badanie ząbków.
 
Podczas festiwalu każdy znajdzie dla siebie coś interesującego.
 
Rejestracja i szczegóły: 
 
 
Zapraszamy!!!
Komentarze
Retta
2014-03-06 06:06:37 UTC
Currently, the Insur
Currently, the Insurance QuotesChimp Office (ISO) sets "advisory rates," which most insurers use as a reference point in pricing their wares. ISO rates reflect what the least efficient companies need to charge in order to make a profit. Therefore, rates based on ISO advice tend to push the rates of all companies upward, regardless of each company's individual profit-and-loss picture. Repealing the antitrust exemption would prohibit ISO from is�suing such advisory rates. This, in turn, would force companies to base their prices on their own economic projections and pro�ductivity levels. True competition would be introduced into the picture, strengthening the forces of the marketplace that reward efficiency and productivity. The result: lower premiums overall.
Dodaj komentarz
Autor
Tytuł
Treść

Patronaty

Łódź dla dzieci, Łódź dzieciom
Bałucki Ośrodek Kultury zaprasza amatorskie teatry dziecięce i młodzieżowe działające w szkołach podstawowych, gimnazjach, ośrodkach kultury i świetlicach do udziału w 35. Ogólnopolskim Przeglądzie Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych „Dziatwa”.

Facebook

Wydarzenia

Aby zobaczyć wydarzenia kliknij na dany dzień.

Wyszukiwarka