Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom
Wydarzenia
Naucz się ratować swoje dzieckołódź dla dzieci ŁÓdź dzieciom

 

Większość z nas nie umie udzielać pierwszej pomocy, nie wie jak się zachować w sytuacji tak trudnej, gdy w grę wchodzi ludzkie życie. Jeszcze trudniej jest, kiedy do czynienia mamy z małym dzieckiem, które natychmiast potrzebuje pomocy.

 

Chcąc wyjść naprzeciw Państwa potrzebom Centrum Pingwinek we współpracy z HCCP przygotowało specjalną ofertę szkolenia z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej z obsługą AED (automatyczny defibrylator zewnętrzny) dla rodziców. Pediatryczny kurs pierwszej pomocy obejmuje zagadnienia ratowania noworodków i niemowląt oraz dzieci w wieku przedszkolnym.

W trakcie szkolenia omawiane są również zasady udzielania pomocy dorosłym. Szkolenie odbywa się przy użyciu sprzętu multimedialnego, a sama nauka udzielania pierwszej pomocy na profesjonalnym sprzęcie medycznym.

Szkolenia prowadzą osoby posiadające odpowiednie uprawnienia, czyli dyplom zawodowy Ratownika Medycznego, zgodnie z ustawą o Państwowym Ratownictwie Medycznym.

Zajęcia prowadzimy zgodnie z najnowszymi wytycznymi i standardami europejskimi. Wydajemy zaświadczenia potwierdzające udział w szkoleniu, udział w kursie zakończony egzaminem.

Termin szkolenia: 16.06.3013r. godz. 12.30

w Akademickim Ośrodku Inicjatyw Artystycznych przy ul. Zachodniej 54/56 w Łodzi .

Szkolenie z zaświadczeniem to koszt (netto): 90 zł/os. (6godz.) przy zapisie do 30 maja 110zł/os.(6 godz.) przy zapisie po 30 maja.

Zgłoszenia przyjmujemy mailowo biuro@pingwinek.com.pl

 

ZAPRASZAMY!

 

Kontakt

 

Centrum Edukacyjno – Terapeutyczne Pingwinek
 
Radogoszcz - ul. Świtezianki 12
 
Centrum - Al. Kościuszki 39
 
Łódź
 
 
tel. 604 104 568
Komentarze
jola55
2017-11-25 19:01:07 UTC
????
3013 rok ??? zapisałabym się ale pewnie nie dożyje
Dodaj komentarz
Autor
Tytuł
Treść

Patronaty

Łódź dla dzieci, Łódź dzieciom
Projekt „Mały książkomaniak” to szereg działań, które mają na celu promocję czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży. \

Facebook

Wydarzenia

Aby zobaczyć wydarzenia kliknij na dany dzień.

Wyszukiwarka