Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom
Katalog - Akcja - Rekrutacja

Nabór do szkół podstawowych oraz gimnazjalnych w Łodzi

Łódź dla dzieci Łódź dzieciom 3 marca 2014 r. rozpoczyna się rekrutacja do klas pierwszych szkół podstawowych i gimnazjów w roku szkolnym 2014/2015. 

Rekrutacja do przedszkoli w Łodzi

Łódź dla dzieci Łódź dzieciom 1 kwietnia ruszył internetowy nabór do przedszkoli oraz oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych na rok szkolny 2014/2015.

Szkoła czy Przedszkole maluchy na rozdrożu

Łódź dla dzieci Łódź dzieciom Od dłuższego już czasu trwa w Polsce debata na temat nowelizacji ustawy, wprowadzonej przez Ministerstwo Edukacji, która zakładała, że od 1 września 2012 roku wszystkie sześciolatki pójdą do pierwszych klas szkół podstawowych, a pięciolatki objęte zostaną obowiązkiem rocznego przygotowania przedszkolnego. 9 lutego Prezydent RP Bronisław Komorowski podpisał nowelizację ustawy o systemie oświaty, która przesuwa do 2014 roku wprowadzenie obowiązku szkolnego dla dzieci sześcioletnich.

Wszędzie posiłek smakuje inaczej

Łódź dla dzieci Łódź dzieciom   Przedszkola Miejskie z roku na rok, dzięki udziałowi w wielu programach unijnych i wsparciu sponsorów, mają coraz bogatszą ofertę. Są zadbane, kolorowe i bardzo aktywne. 

Patronaty

Łódź dla dzieci, Łódź dzieciom
  Łódź Bajkowa – projekt, w ramach którego tworzony jest rodzinny szlak turystyczny po mieście Łodzi śladami małych pomników przedstawiających postaci z seriali dla dzieci i filmów Studia Małych Form Filmowych Se-ma-for.   

Facebook

Wydarzenia

Aby zobaczyć wydarzenia kliknij na dany dzień.

Wyszukiwarka