Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom
Katalog - Fundacje / Stowarzyszenia
Fundacja Happy KidsŁódź dla dzieci Łódź dzieciom

 

Fundacja Happy Kids jest organizacją działającą od 2002 r. Wspiera dzieci, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej, a szczególnie te, które utraciły prawdziwą rodzinę. Dla nich Fundacja zakłada rodzinne domy dziecka, gdzie mogą znów odnaleźć miłość i ciepło. Obecnie działała 5 rodzinnych domów dziecka.

 

W domach tych mieszkają i wychowują się także rodzeństwa, które do tej pory były rozdzielone i przebywały w różnych domach dziecka na terenie całej Polski. Teraz, wraz ze swoimi przybranymi rodzicami, na powrót stały się kochającą rodziną. Rodzinne domy zakładane przez Fundację Happy Kids są w pełni samowystarczalne, a dzieci pozostają w nich tak długo, aż nie założą własnej rodziny. Są lepiej przygotowane do samodzielnego życia, mają szansę zdobyć dobre wykształcenie. A najważniejsze jest to, że zawsze mają dokąd wrócić.
 
Łódź dla dzieci Łódź dzieciom
 
Fundacja jest inicjatorem kampanii społecznej: Przytul. Zostań rodzicem zastępczym.
 
Łódź dla dzieci Łódź dzieciom
 
Więcej o Fundacji i jej działaniach na stronie www.happykids.org.pl
 

KONTAKT

Siedziba Fundacji „Happy Kids”
 
94-250 Łódź, ul. Żniwna 10/14
 
Biuro  Fundacji „Happy Kids”
 
92-308 Łódź, ul. Widzewska 22
 
tel. (042) 649 23 05    
 
 
 
 
 
 
Komentarze
Brak komentarzy
Dodaj komentarz
Autor
Tytuł
Treść

Patronaty

Łódź dla dzieci, Łódź dzieciom
  Łódź Bajkowa – projekt, w ramach którego tworzony jest rodzinny szlak turystyczny po mieście Łodzi śladami małych pomników przedstawiających postaci z seriali dla dzieci i filmów Studia Małych Form Filmowych Se-ma-for.   

Facebook

Wydarzenia

Aby zobaczyć wydarzenia kliknij na dany dzień.

Wyszukiwarka