Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom
Katalog - Fundacje / Stowarzyszenia
Fundacja Mam MarzenieŁódź dla dzieci Łódź dzieciom

 

Fundacja Mam Marzenie powstała w Krakowie 14 czerwca 2003 roku z inicjatywy jej założyciela i Fundatora - Piotra Piwowarczyka, jako niezależna i samodzielna organizacja, skupiająca wyłącznie wolontariuszy. Spełniamy marzenia polskich dzieci, cierpiących na choroby zagrażające ich życiu.

 

Fundacja rozpoczęła działalność w lutym 2004 r. w Krakowie, Warszawie i w Poznaniu. Od 2007 roku działa już na terenie całej Polski i obecnie posiada 16 oddziałów: Białystok, Bydgoszcz, Gorzów Wielkopolski, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Trójmiasto, Warszawa, Wrocław. Fundacja Mam Marzenie zrzesza prawie 1000 wolontariuszy w 16 miastach w całej Polsce. Nikt z osób reprezentujących i działających na rzecz FMM nie pobiera za swoją pracę wynagrodzenia. Od początku swojej działalności, wolontariusze FMM spełnili już ponad 2600 marzeń.
 
Naszym celem jest dostarczenie chorym dzieciom i ich rodzinom niezapomnianych wrażeń, które wnoszą w ich życie radość, siłę do walki z chorobą i nadzieję na przyszłość. Spełniając dziecięce marzenie czynnie współpracujemy z lekarzem prowadzącym dziecko, jego rodziną, szkołą i otoczeniem, włączając ich w ten proces. Każde z dziecięcych marzeń jest wyjątkowe, tak jak wyjątkowy jest los tych dzieci. Spełniając je staramy się, aby choć na kilka chwil zapomniały o swoim cierpieniu i uwierzyły, że ich los nie jest Nam obojętny.
 
 Łódź dla dzieci Łódx dzieciom marzenie Mateusza...
 
Fundacja Mam Marzenie znajduje się w wykazie Ministra Pracy i Polityki Społecznej organizacji pożytku publicznego pod nazwą MAM MARZENIE KRS 0000177137 - www.pozytek.gov.pl. Posiada status Organizacji Pożytku Publicznego.
 

KONTAKT

Siedziba Główna w Polsce
 
Fundacja Mam Marzenie
 
ul. Św. Krzyża 7
 
31-028 Kraków
 
Tel/Fax: 12 426 31 11
 
 
 
 
 
Komentarze
Brak komentarzy
Dodaj komentarz
Autor
Tytuł
Treść

Patronaty

Łódź dla dzieci, Łódź dzieciom
  Łódź Bajkowa – projekt, w ramach którego tworzony jest rodzinny szlak turystyczny po mieście Łodzi śladami małych pomników przedstawiających postaci z seriali dla dzieci i filmów Studia Małych Form Filmowych Se-ma-for.   

Facebook

Wydarzenia

Aby zobaczyć wydarzenia kliknij na dany dzień.

Wyszukiwarka