Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom
Katalog - Obiekty Sportowe
Stacja Nowa GdyniaŁódź dla dzieci Łódź dzieciom

Stacja Nowa Gdynia to nowoczesny obiekt sportowo – rekreacyjny, w którym żadne dziecko czy dorosły nie będzie się nudzić.


 

Aquapark
 
Aquapark w Stacji Nowa Gdynia w dużej mierze został zbudowany z myślą o dzieciach. Najmłodsi mają do dyspozycji basen – brodziki o powierzchni 60 m2 i głębokości do 35 cm. Podwyższona temperatura wody do 33°C, gejzer i parasol wodny w formie grzybka – dzieci szybko i łatwo oswajają się z wodą. Na miejscu do dyspozycji dzieci jest wiele plastikowych i dmuchanych zabawek.
 
Starsze dzieci na pewno będą miały mnóstwo zabawy na 60-metrowej zjeżdżalni. Basen rekreacyjny o niedużej głębokości zapewnia poczucie bezpieczeństwa osobom uczącym się pływać. W tym basenie odbywają się zajęcia Programu „Wodniś” – to kursy nauki pływania dla niemowląt i młodszych dzieci wraz z rodzicami. Zajęcia są prowadzone w czterech grupach wiekowych i są dostosowane do etapu życia dzieci. Kursy prowadzone są przez wykwalifikowanych specjalistów.
 
Starsze dzieci począwszy od 6 roku życia, zapraszamy na kursy pływania dla dzieci i młodzieży prowadzone na basenie sportowym. W małych grupach, zróżnicowanych wiekowo, dzieci i młodzież pod okiem instruktorów Stacji Nowa Gdynia poznają tajniki pływania różnymi stylami a na późniejszym etapie doskonalą technikę pływania.
 
Centrum Sportu
 
Centrum sportu Stacji Nowa Gdynia daje olbrzymie możliwości spędzania wolnego czasu. Dzieci mogą skorzystać z kursów nauki gry w tenisa oraz badmintona prowadzonych przez trenerów i instruktorów związanych ze Stacją Nowa Gdynia. Zajęcia dla początkujących prowadzone są w grupach, a w raz z postępami dzieci i młodzież mają możliwość indywidualnego treningu.
 
Kręgielnia w Stacji Nowa Gdynia to prawdziwy magnes dla dzieci. 4 profesjonalne tory bowlingowe dostępne są dla wszystkich , u nikogo jednak nie widać takiej determinacji w chęci skutecznego zbijania kręgli jak u najmłodszych. 
 
Urodziny w Stacji Nowa Gdynia
 
Dla dzieci kręgielnia to miejsce obowiązkowe w przypadku organizacji przyjęcia urodzinowego na terenie Stacji Nowa Gdynia. To także jedna z wielu atrakcji, jakie możemy zapewnić jeśli zdecydują się Państwo zorganizować spotkanie w SNG. Dzieci mogą uczestniczyć w grach i zabawach sportowych w centrum sportu i na basenie czy uczestniczyć w konkursach plastycznych. Na Państwa życzenie zorganizujemy przyjęcie z tortem, posiłek dla dzieci z niedozwolonymi w innych okolicznościach hot-dogami i Coca-Colą. Rodzice mogą w tym czasie zająć się konwersacją w naszej kafeterii. Jubilat otrzyma również od nas zestaw zaproszeń do wypisania i rozdania swoim gościom.
 
Półkolonie letnie i zimowe
 
Stacja Nowa Gdynia to idealne miejsce na wakacje w mieście. W czasie letniej i zimowej przerwy w zajęciach szkolnych wraz ze Szkołą Języków Obcych Progres organizujemy półkolonie (cykle tygodniowe) w czasie których dzieci mają czas intensywnie wypełniony różnorodnymi zajęciami – nauką języka angielskiego, basenem, nauką gry w tenisa lub badmintona, zabawą na kręgielni czy zajęciami plastycznymi. Do tego pełne wyżywienie, opieka i ubezpieczenie. Nie ma czasu na nudę!
 
Aktywna sobota
 
Dla dzieci, które nie wyszalały się w tygodniu, organizujemy Aktywne soboty. To regularne zajęcia odbywające się w każdą sobotę, w trakcie których dzieci uczą się angielskiego, gry w tenisa oraz pływają na basenie. W cenie oczywiście opieka, wyżywienie i ubezpieczenie. To dobry pomysł dla rodziców, którzy sobotnie przedpołudnie muszą poświęcić na inne sprawy
 
Zawody sportowe 
 
Rywalizacja pełną parą! To hasło przyświeca wszystkim organizowanym przez nas turniejom i zawodom sportowym. Co roku w SNG odbywają się Urodziny Basenu w czasie których uczniowie czwartych klas rywalizują w konkurencjach szybkościowych i technicznych – jak wyścig z makaronami ;-). Organizowane są  również zawody dla dzieci w sportach rakietkowych, które są naturalnym uzupełnieniem odbywających się w SNG kursów.
 
Spotkania literackie i konkursy plastyczne
 
Stacja Nowa Gdynia to nie tylko wszystko co związane ze sportem. To również galeria sztuki i miejsce spotkań z ludźmi pióra. Również dla dzieci. Każdego roku w okresie wiosenno-jesiennym SNG odwiedzają pisarze specjalizujący się w książkach dla dzieci. Gościliśmy m.in. Macieja Orłosia, czy Grzegorza Kasdepke. W SNG można było również podziwiać prace dzieci powstające na warsztatach plastycznych. Z okazji Świąt Wielkanocnych od lat organizowany jest konkurs na najpiękniejszą palmę wielkanocną, lub najpiękniej pomalowane pisanki. O wszystkich wydarzeniach informujemy na naszej stronie internetowej.
 
Dziecięce menu
 
Szef Kuchni dba o najmłodszych Klientów z taką samą troską jak o dorosłych, dlatego przygotował dla nich specjalne menu uwzględniające wyrafinowane dziecięce smaki. Również w kafeterii bezpośrednio po zajęciach sportowych, dzieci mogą zaspokoić pierwszy głód lub oddać się lodowej pasji.
 
łódź dla dzieci Łódź dzieciom
 
Plac zabaw dla dzieci – już od lipca przed wejściem do  centrum sportu znajduje się bezpieczny, atrakcyjny dla dzieci plac zabaw, które mogą tu wyszaleć pod okiem rodziców siedzących w restauracji.

KONTAKT

Stacja Nowa Gdynia
SPA&Wellness Resort
 
ul. Sosnowa 1
 
95-100 Zgierz k/Łodzi
 
Czynne codziennie w god.  7.00 – 23.00
 
Komentarze
Brak komentarzy
Dodaj komentarz
Autor
Tytuł
Treść

Patronaty

Łódź dla dzieci, Łódź dzieciom
  Łódź Bajkowa – projekt, w ramach którego tworzony jest rodzinny szlak turystyczny po mieście Łodzi śladami małych pomników przedstawiających postaci z seriali dla dzieci i filmów Studia Małych Form Filmowych Se-ma-for.   

Facebook

Wydarzenia

Aby zobaczyć wydarzenia kliknij na dany dzień.

Wyszukiwarka