Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom
Katalog - przedszkola publiczne

PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 235 / BAŁUTY

Łódź dla dzieci Łódź dzieciom Przedszkole Miejskie nr 235 jest drugim domem dla dzieci, które do niego uczęszczają. Jest środowiskiem stymulującym rozwój każdego malucha. Czas spędzony w naszym przedszkolu to fascynująca przygoda, dająca wiele radości i umożliwiająca zdobywanie wiedzy. Chcemy przekonać rodziców, że warto rozpocząć wraz z dzieckiem wędrówkę po nowym, pełnym niespodzianek świecie i włączyć się w interesujące życie naszej placówki.

PRZEDSZKOLE MIEJSKIE 165 / RETKINIA

Łódź dla dzieci Łódź dzieciom Przedszkole Miejskie 165 w Łodzi posiada już długoletnią tradycje, istnieje od 1977 roku i mieści się na osiedlu Retknia.

PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 146/ ZARZEW

Łódź dla dzieci Łódź dzieciom Przedszkole "Pod wesołym duszkiem"  mieści się na osiedlu Zarzew, w wolnostojącym budynku. Otoczone jest ładnym ogrodem z dużą ilością zieleni.

PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 151 /KAROLEW

Łódź dla dzieci Łódź dzieciom  Przedszkole Miejskie nr 151 położone jest na spokojnym osiedlu Karolew (Łódź-Polesie) wśród zieleni, z dala od ruchu ulicznego. Budynek otoczony jest dużym, wyposażonym w nowy i bezpieczny sprzęt ogrodem, który świetnie spełnia role rekreacyjną zarówno latem jak i zimą. W maju co roku organizowane są wspólne imprezy z rodzicami w ogrodzie przedszkolnym.

PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 141 /BAŁUTY

Łódź dla dzieci Łódź dzieciom Jesteśmy Przedszkolem z długoletnią tradycją, funkcjonujemy od 1971 roku.

PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 126 /DĄBROWA

Łódź dla dzieci Łódź dzieciom Przedszkole Miejskie Nr 126 rozpoczęło swoją działalność w 1968 r. tak więc istniejemy już 40 lat!

PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 106 / GÓRNA

Łódź dla dzieci Łódź dzieciom Przedszkolu Miejskim nr 106 pracujemy w oparciu o pedagogikę Marii Montessori. Nasze Przedszkole położone jest w dzielnicy Łódź-Górna, przy ulicy Astronautów 17. Mamy do dyspozycji duży ogród, który w ostatnich latach został zmodernizowany i doposażony w sprzęty dla dzieci.    

PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 71/ ŚRÓDMIEŚCIE

Łódź dla dzieci Łódź dzieciom Przedszkole Miejskie Nr 71 mieści się w śródmiejskiej kamienicy przy ul. Rewolucji 1905r nr 19, której estetyczne wnętrze po kapitalnym remoncie, zaprasza do nowoczesnych pomieszczeń. 

PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 52/ ŚRÓDMIEŚCIE

Łódź dla dzieci Łódź dzieciom Przedszkole Miejskie nr 52 w Łodzi mieści się przy ul. Zacisze 3/5, w dzielnicy Łódź – Śródmieście. Ulica Zacisze jest równoległa do ulicy Kamińskiego i przebiega między ulicą Rewolucji, a ulicą Pomorską.

PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 39/ ŚRÓDMIEŚCIE

Łódź dla dzieci Łódź dzieciom Przedszkole Miejskie Nr 39 usytuowane jest na ul. Wierzbowej 6 (okolice Ronda Solidarności, między ulicami Pomorską, Wierzbową, Źródłową, Północną) i zajmuje parter bloku mieszkalnego. Dzieci do nas uczęszczające, zmieniając pomieszczenia zajęć, poruszają się po tej samej kondygnacji, co jest dla nich dużym ułatwieniem. W budynku są 4 sale zabaw dla poszczególnych grup wiekowych oraz przestronny holl, na którym odbywają się zabawy integracyjne, zajęcia ruchowe i gimnastyczne, bale i uroczystości przedszkolne, przedstawienia teatralne.  

Patronaty

Łódź dla dzieci, Łódź dzieciom
Bałucki Ośrodek Kultury zaprasza amatorskie teatry dziecięce i młodzieżowe działające w szkołach podstawowych, gimnazjach, ośrodkach kultury i świetlicach do udziału w 35. Ogólnopolskim Przeglądzie Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych „Dziatwa”.

Facebook

Wydarzenia

Aby zobaczyć wydarzenia kliknij na dany dzień.

Wyszukiwarka