Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom
Katalog - Uniwersytet dla Dzieci
Łódzki Uniwersytet DziecięcyŁódź dla dzieci Łódź dzieciom

Łódzki Uniwersytet Dziecięcy powstał w marcu 2008 roku.


Stworzony został z myślą o dzieciach w wieku 7 - 12 lat, które są ciekawe świata i chcą pobawić się w studiowanie. Dzieci mają okazję poczuć się prawdziwymi studentami. Chodzą na wykłady, które odbywają się w auli, otrzymają legitymację i po każdym wykładzie wpis (stempelek) do indeksu. Na koniec studiów, czyli po jednym semestrze dzieci otrzymają dyplom, który jest potwierdzeniem uczestnictwa, nie jest dokumentem.

 
Uniwersytet ma w swojej ofercie  5 wykładów, które odbywają się w soboty oraz zajęcia dodatkowe w małych grupach – laboratoria -  do wyboru. W każdym semestrze uczy się 560 dzieci. Aby zapisać dziecko, nie potrzebne są żadne dokumenty. Rekrutacja odbywa się drogą elektroniczną, a formularz zgłoszeniowy należy każdorazowo wypełnić i wysłać. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Koszt uczestnictwa dziecka w semestrze to 30 zł.
 
 
więcej informacji na stronie: www.lud.p.lodz.pl
 
 
Komentarze
Brak komentarzy
Dodaj komentarz
Autor
Tytuł
Treść

Patronaty

Łódź dla dzieci, Łódź dzieciom
  Łódź Bajkowa – projekt, w ramach którego tworzony jest rodzinny szlak turystyczny po mieście Łodzi śladami małych pomników przedstawiających postaci z seriali dla dzieci i filmów Studia Małych Form Filmowych Se-ma-for.   

Facebook

Wydarzenia

Aby zobaczyć wydarzenia kliknij na dany dzień.

Wyszukiwarka