Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom
Katalog - warsztaty edukacyjne

Nieborów - edukacja przez sztukę

Łódź dla dzieci Łódź dzieciom Pałac w Nieborowie - Rezydencja Książąt Radziwiłłów w Nieborowie to wspaniałe miejsce, miejsce niosące zarazem olbrzymie możliwości edukacyjne.

Zabawy z bajką i piosenką

Łódź dla dzieci Łódź dzieciom Centrum Edukacyjno-Terapeutyczne PINGWINEK zaprasza na zabawy z bajką i piosenką.

Kultura, sztuka, obyczaje

Łódź dla dzieci Łódź dzieciom   Pałac Herbsta zaprasza na warsztaty muzealne z zakresu historii kultury i obyczajów, historii sztuki i architektury oraz historii XIX wiecznej Łodzi.  

Zatrzymane w kadrze

Łódź dla dzieci Łódź dzieciom Muzeum Fabryki zaprasza na warsztaty dla licealistów.  

Warsztaty historyczne

Łódź dla dzieci Łódź dzieciom Muzeum Fabryki rozszerza swoją ofertę o warsztaty historyczne poświęcone losom fabryki w PRL. 

Tajemnice planu filmowego

Łódź dla dzieci Łódź dzieciom „Tajemnice planu filmowego” i inne warsztaty filmowe w Se - ma - for.

Miasteczko odnawialnych energii

Łódź dla dzieci Łódź dzieciom W Technoparku powstała jedyna w Łodzi ścieżka edukacyjna o odnawialnych źródłach energii. Zapraszamy do Miasteczka Odnawialnych Energii! 

Warsztaty filmowe

Łódź dla dzieci Łódź dzieciom Czasy, kiedy telefony komórkowe służyły nam wyłącznie do prowadzenia rozmów i przesyłania wiadomości tekstowych, bezpowrotnie minęły. Jak nagrać film, a potem stworzyć z niego własne arcydzieło? Tego dzieci dowiedzą się na warsztatach filmowych prowadzonych przez  Bałucki Ośrodek Kultury.

Matematyka dla smyka

Łódź dla dzieci Łódź dzieciom  Centrum Edukacyjno - Terapeutyczne zaprasza na zajęcia matematyka dla smyka!

Jak żyli nasi przodkowie

Łódź dla dzieci Łódź dzieciom   Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom nauczycieli Dział Naukowo-Oświatowy Muzeum Archeologicznego i Etnograficznego opracował program edukacyjny skierowany zarówno do dzieci w wieku przedszkolnym jak i uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych.

Patronaty

Łódź dla dzieci, Łódź dzieciom
  Łódź Bajkowa – projekt, w ramach którego tworzony jest rodzinny szlak turystyczny po mieście Łodzi śladami małych pomników przedstawiających postaci z seriali dla dzieci i filmów Studia Małych Form Filmowych Se-ma-for.   

Facebook

Wydarzenia

Aby zobaczyć wydarzenia kliknij na dany dzień.

Wyszukiwarka