Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom
Katalog - warsztaty edukacyjne
Tajemnice planu filmowegoŁódź dla dzieci Łódź dzieciom

„Tajemnice planu filmowego” i inne warsztaty filmowe w Se - ma - for.


„Tajemnice planu filmowego” - tematem przewodnim warsztatów jest poznanie tajników pracy na planie filmowym. Uczestnicy dowiedzą się co kryją definicje takie jak: scenariusz, storyboard, ujęcia, kadr, reżyser, operator, itp. W trakcie warsztatów uczestnicy zrealizują krótkie etiudy filmowe, co sprawi, że poczują się zarówno jak aktorzy, reżyserzy i operatorzy.

Dla: 7-12 lat, grupy do 10 os.

3 godz.

„Durszlak będzie tańczyć” - warsztaty animacyjne dostosowane tematycznie do potrzeb i zainteresowań uczestników. Każdy z nich przynosi swoją ulubioną zabawkę / najciekawszą znalezioną rzecz i wspólnie z resztą uczestników tworzy animowaną historię. Kolejny etap to tworzenie krótkiej animacji, przy pomocy profesjonalnego sprzętu. Animując ruch przyniesionych przedmiotów, może powstać m.in. historia tańczącego durszlaka.

Dla: 6-12 lat, grupy do 10 os.

„Mam pomysł na film” – zajęcia mają na celu ukazanie „od kuchni” pracy przy animowanym filmie lalkowym. Uczestnicy zmienią się w twórców scenariusza, lalek, scenografii. Ostatni etap warsztatów obejmie wykonanie krótkiej animacji, przy użyciu profesjonalnego sprzętu do animacji. 

Dla: od 9 lat, grupy do 10 osób

„Pikselacja” - warsztaty animacyjne, w których zamiast lalek animacyjnych udział biorą ludzie. prowadzący warsztaty ustawia kolejne fazy ruchu uczestników, a operator robi każdej fazie zdjęcie. Na sekundę filmu powstaje 24 zdjęcia. Puszczone szybko dają wrażenie animowanego ruchu. W trakcie warsztatów uczestnicy staną się bohaterami krótkiej animowanej historii.

Dla: od 9 lat, grupy do 10 os.

 
 
Koszt zajęć wynosi 15 zł/os.
 
Cena ta obejmuje 1,5 godziny zajęć oraz wszystkie niezbędne materiały.
 
Grupy powinny wcześniej zarezerwować wizytę.
 
Kontakt telefoniczny 042 681 54 74 042 681 54 74 lub drogą mailową muzeum@se-ma-for.com
 

Kontakt

Muzeum Bajki
 
ul. Targowa 1/3 bud.24
 
90-022 Łódź
 
tel. (42)681-54-74
 
fax 6822601
 
 
Komentarze
Brak komentarzy
Dodaj komentarz
Autor
Tytuł
Treść

Patronaty

Łódź dla dzieci, Łódź dzieciom
Bałucki Ośrodek Kultury zaprasza amatorskie teatry dziecięce i młodzieżowe działające w szkołach podstawowych, gimnazjach, ośrodkach kultury i świetlicach do udziału w 35. Ogólnopolskim Przeglądzie Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych „Dziatwa”.

Facebook

Wydarzenia

Aby zobaczyć wydarzenia kliknij na dany dzień.

Wyszukiwarka