Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom
Konkursy
Wygraj iPada z Bazgroszyt.plłódź dla dzieci Łódź dzieciom

Z okazji Dnia Dziecka edukacyjny portal dla dzieci Bazgroszyt.pl przygotował atrakcyjny konkurs dla najmłodszych… oraz ich rodziców, bowiem do wygrania jest iPad firmy Apple.


 

Jak wygrać? To proste! Wystarczy, że zrobisz zakupy w sklepie internetowym Bazgroszyt.pl za minimum 50 zł, a następnie ułożysz krótki wierszyk z bohaterami Bazgroszytu (Kredzia, Rysek i Kolorozaurus są ciekawi Twojej kreatywności!). Autor najciekawszego wierszyka otrzyma iPada, a kolejnych 10 finalistów książeczkę do rysowania "Bazgrajka. Żółty świat Ryska", która pomaga rozwijać wyobraźnię Twojego dziecka.

Dzięki iPadowi Twoje dziecko może rozwijać kreatywność i wyobraźnię. To doskonałe narzędzie rozrywki i nauki dla rodzica i dziecka. Za pomocą iPada możecie czytać, rysować, odtwarzać muzykę i filmy oraz grać w edukacyjne gry. Może służyć rodzicom i dzieciom, to doskonała zabawa i nauka w jednym dla całej rodziny.

iPada otrzyma autor najbardziej kreatywnego wierszyka o Kredziakach. A do dziesięciu finalistów powędruje książeczka do rysowania "Bazgrajka. Żółty świat Ryska". To wyjątkowa bajka, w której dziecko, za pomocą dołączonej kredki, może dorysować i kolorować niektóre elementy ilustracji. Autorem przygód Ryska jest Michał Rusinek, sekretarz Wisławy Szymborskiej. Dochód ze sprzedaży „Bazgrajki” przeznaczony jest na wysokiej jakości kredki wręczane dzieciom w całej Polsce w ramach działalności Fundacji Mówimy obrazami. 

Bazgroszyt.pl to serwis edukacyjno – rozrywkowy dla dzieci 3-6, który rozwija wyobraźnię i przygotowuje maluchy do szkoły. Serwis oferuje autorskie materiały do nauki pisania, ćwiczenia rozwijające grafomotorykę rączki, gry edukacyjne oraz ponad 300 otwartych kolorowanek. Dzieciom w poznawaniu świata towarzyszą sympatyczni kredko-bohaterowie: Rysek, Kredzia i Kolorozaurus. Treści w serwisie są tworzone we współpracy z ekspertami i rodzicami oraz na bazie autorskiego Innowacyjnego Modelu Nauczania. Bazgroszyt.pl wykorzystuje idee EduTainment, czyli nauki przez zabawę i jest bezpiecznym i twórczym miejscem dla dzieci w internecie.

 

www.bazgroszyt.pl

www.facebook.com/bazgroszyt

www.facebook.com/mowimyobrazami

 
Komentarze
Brak komentarzy
Dodaj komentarz
Autor
Tytuł
Treść

Patronaty

Łódź dla dzieci, Łódź dzieciom
Projekt „Mały książkomaniak” to szereg działań, które mają na celu promocję czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży. \

Facebook

Wydarzenia

Aby zobaczyć wydarzenia kliknij na dany dzień.

Wyszukiwarka