Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom
Konkursy
Zwierzaki - cudakiłódź dla dzieci Łódź dzieciom

"Mały Kinematograf" łączy różne dziedziny kultury i sztuki.


 

W każde niedzielne południe, w Muzeum Kinematografii będziemy czytać, oglądać, zwiedzać, malować, wycinać, konstruować. Kreować przestrzeń, myśleć, opowiadać i z uwagą słuchać, co dzieci mają do powiedzenia.
 
W ramach niedzielnych zajęć odbywać się będą:
 
• projekcje filmowe;
 
• prezentacje wystaw „Pałac pełen bajek” i „Latająca maszyna”;
 
• cykliczne spotkania z wybranymi książkami i ich autorami - „Czytanki przed ekranem”;
 
• zajęcia plastyczne i działania twórcze;
 
• warsztaty dla dorosłych;
 
• kiermasz książek.
 
 
8.01.2012 niedziela
 
12.00 Czytanki przed ekranem: „Zwierzaki – cudaki”,
 
• Działania twórcze: „Najcudniejszy cudak” – fascynujące opowieści o zwierzętach
 
• Projekcja krótkometrażowych filmów animowanych, zrealizowanych w Studiu Filmów Rysunkowych w Bielsku-Białej: „Zimowa wycieczka” (z serii „Przygody myszki”), „Reksio i świerszcz” (z serii „Reksio”), „Różne przygody Gąski Balbinki” (z serii „Gąska Balbinka”), „Na tropach Yeti” (z serii „Bolek i Lolek wyruszają w świat”).
 

KONKURS

Zapraszamy do naszej zabawy, w której nagrodą są jedno podwójne zaproszenie (dla rodzica i dziecka) na niedzielne spotkanie do Muzeum Kinematografii.
 
Aby wziąć udział w Konkursie należy odpowiedzieć na pytanie: jaki tytuł noszą działania twórcze organizowane w najbliższą niedzielę?  Spośród osób, które do 4 stycznia, do godz. 12:00 nadeślą prawidłowe odpowiedzi na adres: konkurs@dzieciwlodzi.pl wylosujemy Zwycięzcę.
 
 
Termin wykorzystania biletów: 8 stycznia, godz. 12:00
 
Konkurs zakończony!
 
Zaproszenie wygrała Pani Joanna z córką. Gratulujemy!
 
 
Muzeum Kinematografii
 
Pl. Zwycięstwa 1
 
90-312, Łódź
 
tel. / fax  48 (42) 674 90 06
 
 
 
Regulamin konkursu ”Mały Kinematograf" w portalu dzieciwlodzi.pl
 
1. Regulamin niniejszy określa zasady uczestnictwa w konkursie internetowym organizowanym przez portal Dzieciwlodzi.pl z siedzibą w Łodzi przy ul. Hektarowej 17, zwanym dalej Organizatorem.
 
2. Konkurs rozpoczyna się 01.01. 2012 r. i trwa do 04.01. 2012 r. do godz. 12:00. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany czasu trwania Konkursu, o czym zawiadomi komunikatem zamieszczonym na internetowej stronie www.dzieciwlodzi.pl
 
3. Konkurs prowadzony jest na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej.
 
4. W konkursie mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie.
 
5. Warunkiem przystąpienia do Konkursu jest zarejestrowanie się w portalu Dzieciwlodzi.pl i przesłanie na adres konkurs@dzieciwlodzi.pl odpowiedzi na pytanie konkursowe.
 
6. Spośród nadesłanych poprawnych odpowiedzi wylosowana zostanie jedna, której autor otrzyma nagrodę.
 
7. O zwycięstwie uczestnicy zostaną poinformowani meilowo. Każdy Zwycięzca Konkursu w określonym przez Organizatora terminie wysyła wiadomość zwrotną z potwierdzeniem wygranej i swoimi danymi osobowymi (imię i nazwisko). Uczestnik Konkursu biorąc udział w zabawie i potwierdzając chęć odebrania nagrody wyraża tym samym zgodę na przekazania swoich danych osobowych do instytucji/firmy, która funduje nagrody.
 
8. W przypadku braku potwierdzenia wygranej, następuje losowanie kolejnego Uczestnika.
 
9. Nagrody czekać będą na odbiór w kasie Muzeum Kinematografii. Termin odbioru określany jest przez Organizatora.
 
10. Reklamacje dotyczące odbioru nagród lub innych elementów Konkursu można przesyłać w terminie 14 dni od dnia stwierdzenia przyczyny reklamacji na adres Organizatora. Reklamacje nie zgłoszone po tym terminie nie będą przez Organizatora rozpatrywane. Nagrody przepadają w sytuacji podania przez uczestnika błędnych danych, co uniemożliwi kontakt z uczestnikiem.
 
11. Biorąc udział w konkursie Uczestnik potwierdza, że wyraża zgodę na wszystkie unormowania zawarte w niniejszym Regulaminie oraz na umieszczenie swoich danych osobowych w adresowej bazie danych Organizatora oraz ich dalsze wykorzystanie i przetwarzanie w celach marketingowych.
 
12. W kwestiach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie zastosowanie mają przepisy polskiego prawa, w szczególności Kodeksu Cywilnego.
 
 
Komentarze
Brak komentarzy
Dodaj komentarz
Autor
Tytuł
Treść

Patronaty

Łódź dla dzieci, Łódź dzieciom
Projekt „Mały książkomaniak” to szereg działań, które mają na celu promocję czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży. \

Facebook

Wydarzenia

Aby zobaczyć wydarzenia kliknij na dany dzień.

Wyszukiwarka