Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom
Na dobry początek

Poradnik dla rodziców Małego Turysty

łódź dla dzieci Łódź dzieciom Planowanie wyjazdu dobrze jest zacząć... kilka miesięcy wcześniej. 

Słowo wstępu

łódź dla dzieci Łódź dzieciom Bez względu na to czy podróże z dziećmi to dla Was długie wylegiwanie się na plaży, czy odkrywanie nowychgórskich szlaków, każdy znajdzie tu coś dla siebie. 

Na kółkach czy na plecach

łódź dla dzieci Łódź dzieciom Póki nasz maluch nie zwiedza świata na własnych nogach, potrzebuje własnego środka transportu. 

Podróże w ciąży

łódź dla dzieci Łódź dzieciom Ciąża to jest czas szczególny, kiedy to należy być wyjątkowo ostrożnym i najlepiej zrezygnować z wszelkich szaleństw. Nie oznacza to jednak konieczności rezygnacji z wyjazdów w ogóle. 

Dalekie podróże z dzieckiem

łódź dla dzieci Łódź dzieciom Obowiązujący w Polsce stereotyp rodzica nakazuje po urodzeniu się dziecka omalże całkowicie się mu podporządkować i zrezygnować z własnych przyjemności takich, jak np. dalekie podróże. 

Ochrona przed słońcem

łódź dla dzieci Łódź dzieciom Słońce praży... W klimacie tropikalnym i subtropikalnym szczególną uwagę trzeba poświęcić zabezpieczeniu się przed palącymi promieniami słońca. 

Nad morzem

łódź dla dzieci Łódź dzieciom "Z małym dzieckiem to można tylko nad morze jeździć, babki z piasku stawiać i czubki palców moczyć" - taka opinia dominuje w naszym społeczeństwie. 

Patronaty

Łódź dla dzieci, Łódź dzieciom
Bałucki Ośrodek Kultury zaprasza amatorskie teatry dziecięce i młodzieżowe działające w szkołach podstawowych, gimnazjach, ośrodkach kultury i świetlicach do udziału w 35. Ogólnopolskim Przeglądzie Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych „Dziatwa”.

Facebook

Wydarzenia

Aby zobaczyć wydarzenia kliknij na dany dzień.

Wyszukiwarka