Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom
Podróże - Na dobry początek
Słowo wstępułódź dla dzieci Łódź dzieciom

Bez względu na to czy podróże z dziećmi to dla Was długie wylegiwanie się na plaży, czy odkrywanie nowychgórskich szlaków, każdy znajdzie tu coś dla siebie. 


Stworzyliśmy dział, który odpowie na wiele pytań, choć prawdopodobnie jeszcze więcej ich postawi.

Czego możecie oczekiwać od tego miejsca? Rzetelnej i sprawdzonej informacji - to przede wszystkim. Nasze relacje oparte są na faktach, na doświadczeniu zdobytym na „własnej skórze”, „własnych nogach”, „własnych oczach”… Każde polecane miejsce odwiedziliśmy, każdą atrakcję przeżyliśmy, każdy szlak przeszliśmy. Jeśli zdarzy się inaczej, otwarcie o tym napiszemy.
Czas podróżowania z dzieckiem nie powinien być czasem przykrych niespodzianek. Mamy nadzieję, że nasze doświadczenia pozwolą Wam zaplanować podróż z kilkulatkiem, zainspirują do odwiedzenia nowych, zupełnie niezwykłych przestrzeni.
Znajdziecie tu informacje praktyczne: podpowiemy po jaki przewodnik sięgnąć, by dowiedzieć się więcej, czego unikać.
 
Jednocześnie gorąco zachęcamy Was do komentowania artykułów na Forum, dzielenia się swoimi doświadczeniami i wrażeniami…
 
 
Do zobaczenia gdzieś w podróży!
 
 
Jo & Fil
 
 
Komentarze
Brak komentarzy
Dodaj komentarz
Autor
Tytuł
Treść

Patronaty

Łódź dla dzieci, Łódź dzieciom
Bałucki Ośrodek Kultury zaprasza amatorskie teatry dziecięce i młodzieżowe działające w szkołach podstawowych, gimnazjach, ośrodkach kultury i świetlicach do udziału w 35. Ogólnopolskim Przeglądzie Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych „Dziatwa”.

Facebook

Wydarzenia

Aby zobaczyć wydarzenia kliknij na dany dzień.

Wyszukiwarka