Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom
Aktualności
4 urodziny FaliŁódź dla dzieci Łodź dzieciom

Aquapark Fala ma 4 lata. W piątek, 3 lutego 2012r., o godzinie 12.30 czekamy na wszystkie dzieci, które chciałyby zobaczyć chemiczną ciuchcię, spróbować sterowania robotami, a także zapanowania nad wyścigówkami z klocków Lego.


O 13.00 zapraszamy na urodzinowy tort, który kroić będziemy w hallu Fali. 

Słodkie kalorie spalmy na basenie – tym bardziej, że dzień czwartych urodzin Fali to również rabaty na bilety wstępu do Aquaparku. Wszyscy odwiedzający Falę w tym dniu będą mogli korzystać  z jej atrakcji z 40% zniżką. 

W ramach urodzin przewidziano także bezpłatne warsztaty dla młodych naukowców.

Jak wyprodukować basen pasty do zębów? Jak zważyć powietrze? Jak zagotować wodę w ułamku sekundy? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań poznać będzie można w Aquaparku Fala podczas warsztatów „Mały Inżynier na Fali”.

„Mały Inżynier na Fali” to propozycja na feryjne weekendy: 4-5 oraz 11-12 lutego br. 

W godzinach 11.00 – 17.00 porwiemy wszystkie dzieci i młodzież w świat nauk ścisłych.  „Mały Inżynier” to zajęcia edukacyjne z zakresu robotyki i eksperymentów, które w oryginalny, lekki i zabawny sposób ułatwiają poznanie praw rządzących przyrodą, fizyką i chemią.  

Milusińscy będą mieli okazję zobaczyć jedyny, prawdziwy wulkan w Łodzi, a także chemiczny ogród!  Wezmą udział w zawodach robotów sumo, dowiedzą się jak spróbować zakręconego soku , a dzięki mrożącemu krew w żyłach doświadczeniu odkryją kilka tajemnic filmowego świata.

Zajęcia prowadzone będą bezpłatnie w hallu głównym Aquaparku.

Kontakt

 

Aqua Park Łódź Sp. z o.o.
 
al. Unii Lubelskiej 4
 
94-208 Łódź
 

 

 

 
Komentarze
Brak komentarzy
Dodaj komentarz
Autor
Tytuł
Treść

Patronaty

Łódź dla dzieci, Łódź dzieciom
  Łódź Bajkowa – projekt, w ramach którego tworzony jest rodzinny szlak turystyczny po mieście Łodzi śladami małych pomników przedstawiających postaci z seriali dla dzieci i filmów Studia Małych Form Filmowych Se-ma-for.   

Facebook

Wydarzenia

Aby zobaczyć wydarzenia kliknij na dany dzień.

Wyszukiwarka