Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom
Aktualności
Baby Boom BumŁódź dla dzieci Łodź dzieciom

Filharmonia Łódzka zaprasza wszytskie mamy na zajęcia muzyczne „Baby Boom Bum” zajęcia umuzykalniające Baby Boom Bum dla dzieci w wieku od 0 do 3 lat, przygotowywane w oparciu o nowatorską metodę amerykańskiego muzyka i badacza Edwina E. Gordona. 

Łódź dla dzieci Łódź dzieciom


W przyjaznej i kameralnej atmosferze, w obecności rodziców nawet najmłodsze dziecko poczuje się na tyle swobodnie, by wraz z prowadzącymi „popróbować się” dźwiękowo. Zajęcia to również szansa dla maluchów na dostrzeżenie innych dzieci i nawiązanie pierwszych kontaktów rówieśniczych.

Podczas wspólnych zabaw muzycznych dzieci w zależności od wieku ćwiczą wiele układów: mowy, słuchu, układ oddechowy, propriocepcji (zmysł orientacji ułożenia części własnego ciała), a także pamięć, koncentrację i zręczność ciała. Rodzice mogą się z kolei dowiedzieć, jakie zabawy muzyczne lubi ich dziecko, co je śmieszy, jakich dźwięków się boi, jak blisko można być z dzieckiem podczas wspólnego ruchu i śpiewu.

Najmłodsze dzieci wraz z opiekunami zapraszamy w środę, 11 stycznia 2012 na warsztaty „Baby Boom Bum”.

O godz. 10.00 muzykę będą poznawać niemowlęta, o godz. 11.00 – dzieci w wieku ok. 1–2 lat, o godz. 12.00 – maluchy w wieku ok. 2–3 lat.

Na środowe zajęcia dla najmłodszej grupy wiekowej – tradycyjnie – jako wolne słuchaczki zapraszamy wszystkie przyszłe mamy.

Aby przyszłe mamy mogły wziąć udział w zajęciach – powinny odebrać w kasie biletowej Filharmonii bezpłatne wejściówki.

 

kontakt

Filharmonia Łódzka im. Artura Rubinsteina

ul. Narutowicza 20/22

90-135 Łódź

 
Komentarze
Brak komentarzy
Dodaj komentarz
Autor
Tytuł
Treść

Patronaty

Łódź dla dzieci, Łódź dzieciom
Bałucki Ośrodek Kultury zaprasza amatorskie teatry dziecięce i młodzieżowe działające w szkołach podstawowych, gimnazjach, ośrodkach kultury i świetlicach do udziału w 35. Ogólnopolskim Przeglądzie Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych „Dziatwa”.

Facebook

Wydarzenia

Aby zobaczyć wydarzenia kliknij na dany dzień.

Wyszukiwarka