Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom
Aktualności
BRITISH CENTRE dzieciomłódź dla dzieci, łódź dzieciom

Dnia 29 września 2012 roku Centrum Szkoleniowo-Edukacyjne BRITISH CENTRE wzięło udział w VI zjeździe pacjentów wyleczonych oraz w trakcie leczenia choroby nowotworowej. 


 

Spotkanie zorganizowała Fundacja dla Dzieci z Chorobami Nowotworowymi "Krwinka" w Teatrze im. Stefana Jaracza.

Gości powitali i poprowadzili zjazd aktor Piotr Zelt i dziennikarka TVP 3 Magdalena Libiszewska.

 Podczas gali wystąpiła Orkiestra Symfoniczna „Symphinix Ensemble”, iluzjonista Filip Piestrzeniewicz, Miss Ziemi Łódzkiej Ewa Będzia. 

Z pewnością największą atrakcją dla dzieci był występ zespołu Blue Cafe.

Podczas spotkania losowane były nagrody dla podopiecznych. 

BRITISH CENTRE jako jeden z głównych sponsorów ufundowało darmowy roczny kurs języka angielskiego.

Dzieci, które zasiadły na widowni zdawały się zapomnieć o tym, że jeszcze niedawno leżały w szpitalu. Wśród zaproszonych gości znaleźli się także lekarze i pielęgniarki z oddziałów onkologicznych dziecięcego szpitala im. Konopnickiej w Łodzi, a także władze miasta Łodzi.

Na koniec sobotniego zjazdu wszyscy zgromadzeni goście zostali zaproszeni na poczęstunek. Zjazd dla pacjentów wyleczonych i  w trakcie leczenia choroby nowotworowej odbywa się corocznie i jest okazją do spotkań, refleksji, rozmów zarówno rodziców i dzieci chorych ze zdrowymi.

więcej na: www.british-centre.pl

 

Komentarze
Brak komentarzy
Dodaj komentarz
Autor
Tytuł
Treść

Patronaty

Łódź dla dzieci, Łódź dzieciom
  Łódź Bajkowa – projekt, w ramach którego tworzony jest rodzinny szlak turystyczny po mieście Łodzi śladami małych pomników przedstawiających postaci z seriali dla dzieci i filmów Studia Małych Form Filmowych Se-ma-for.   

Facebook

Wydarzenia

Aby zobaczyć wydarzenia kliknij na dany dzień.

Wyszukiwarka