Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom
Aktualności
BrzechwałkiŁódź dla dzieci Łodź dzieciom

 

Wakacje zbliżają się ku końcowi, a wraz z nimi letnie projekty warsztatów dla dzieci. W miniony weekend Teatr Pinokio zaprosił widzów na Brzechwałki - spektakl w wykonaniu uczestników Lata w Teatrze.
 

 

Było tanecznie, wesoło, spontanicznie. Dzieci zadziwiały otwartością, profesjonalizmem. Brzechwałki, czyli króciutkie scenki, powstałe na bazie tekstów Jana Brzechwy, prezentowano w kilku miejscach Teatru. Widzowie spotkali się tego popołudnia z wesołym misiem, mrówką, kameleonem i muzykalnymi żabami.
 
Projekt Lato w Teatrze został zainicjowany przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego i był koordynowany przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego w Warszawie. Tegoroczna czwarta już edycja teatralnych półkolonii odbywała się w kilkunastu miastach Polski. Dzieci - uczestnicy projektu pracowały nad spektaklem pod opieką artystów, ucząc się różnorodnych metod pracy na scenie.
 
Do Teatru Pinokio w Łodzi napłynęło ponad 70 zgłoszeń i wypełnionych ankiet, z pośród których wybrano 25 uczestników tegorocznych półkolonii.
 
 
 
 
 
Komentarze
Brak komentarzy
Dodaj komentarz
Autor
Tytuł
Treść

Patronaty

Łódź dla dzieci, Łódź dzieciom
Bałucki Ośrodek Kultury zaprasza amatorskie teatry dziecięce i młodzieżowe działające w szkołach podstawowych, gimnazjach, ośrodkach kultury i świetlicach do udziału w 35. Ogólnopolskim Przeglądzie Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych „Dziatwa”.

Facebook

Wydarzenia

Aby zobaczyć wydarzenia kliknij na dany dzień.

Wyszukiwarka