Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom
Aktualności
Brzydkie Kaczątko bezkonkurencyjneŁódź dla dzieci Łodź dzieciom

"Przyjaciele Krasnoludków” z Przedszkola Miejskiego nr 139 to laureaci tegorocznej edycji Festiwalu Teatrów Przedszkonych, który odbył się przy Bałuckim Domku Kultury "Na Żubardzkiej".


W tegorocznej edycji festiwalu wzięło udział 12 grup teatralnych z łódzkich przedszkoli, które zostały wybrane do finału na drodze eliminacji dzielnicowych. 

Jury w składzie Jadwiga Sącińska, Dorota Radziewicz, Adam Mortas oraz Arkadiusz Rogoziński przyznało trzy równorzędne nagrody dla:

* „Ananasów” z Przedszkola Miejskiego nr 207 za spektakl „Królewna Śnieżka”

* Zespołu „Jabłuszko Rumiane” z Przedszkola Miejskiego nr 5 za spektakl „Jaś i Małgosia”

* małym aktorom z Przedszkola Miejskiego nr 173 za spektakl „Apolejka i jej osiołek”

Wyróżniono natomiast dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 17 za spektakl „Królewna Śnieżka”, Przedszkole Miejskie nr 107 za przedstawienie „Humory Zimy” oraz „Promyczki” z Przedszkola Miejskiego nr 215 za spektakl „Jaś Niejadek”. 

Wszystkim laureatom i uczestnikom serdecznie gratulujemy i zapraszamy za rok!

 

patronat medialny nad festiwalem:

 
Komentarze
Brak komentarzy
Dodaj komentarz
Autor
Tytuł
Treść

Patronaty

Łódź dla dzieci, Łódź dzieciom
  Łódź Bajkowa – projekt, w ramach którego tworzony jest rodzinny szlak turystyczny po mieście Łodzi śladami małych pomników przedstawiających postaci z seriali dla dzieci i filmów Studia Małych Form Filmowych Se-ma-for.   

Facebook

Wydarzenia

Aby zobaczyć wydarzenia kliknij na dany dzień.

Wyszukiwarka