Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom
Aktualności
Czas na łyżwyłódź dla dzieci, łódź dzieciom

Manufaktura jest już przygotowana do zimy. W sobotę (19 listopada) na jej rynku zaczyna pracę lodowisko pod chmurką.

 

Amatorzy jazdy na lodzie będą mogli także wypożyczyć łyżwy, naostrzyć je i nauczyć się jeździć pod okiem instruktora.Skoki, piruety, spirale i podnoszenia, czyli wszelkie uroki jazdy na łyżwach będą dostępne dla gości Manufaktury już w najbliższy weekend.

Brak własnych łyżew to nie problem – na miejscu czeka wypożyczalnia. Wypożyczenie kosztuje 5 zł, czyli tyle samo ile godzina jazdy. A już za 10 zł będzie można naostrzyć płozy własnych łyżew. Chętni do nauki bądź czujący się jeszcze niepewnie na tafli lodu, będą mogli zasięgnąć porad instruktora, który pomoże stawiać pierwsze kroki. Z lodowiska o powierzchni 600 m2 naraz korzystać może nawet 120 osób. Lodowisko czynne będzie codziennie w godzinach otwarcia Manufaktury, czyli od 10:00 do 22:00 i o godzinę krócej w niedzielę.
 
 
Zapraszamy!
 
 
Komentarze
Brak komentarzy
Dodaj komentarz
Autor
Tytuł
Treść

Patronaty

Łódź dla dzieci, Łódź dzieciom
  Łódź Bajkowa – projekt, w ramach którego tworzony jest rodzinny szlak turystyczny po mieście Łodzi śladami małych pomników przedstawiających postaci z seriali dla dzieci i filmów Studia Małych Form Filmowych Se-ma-for.   

Facebook

Wydarzenia

Aby zobaczyć wydarzenia kliknij na dany dzień.

Wyszukiwarka