Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom
Aktualności
Domisie w WytwórniŁódź dla dzieci Łodź dzieciom

DOMISIE – bohaterowie najpopularniejszego programu telewizyjnego w Polsce zapraszają wszystkie dzieci na wyjątkowy spektakl do Wytwórni.


 

Pewnego dnia Domisia Amelia wypowiada życzenie, że chciałaby zostać wielką reżyserką. Domisiowa Czarodziejka spełnia marzenie i przenosi ją za pomocą czarów, wraz z Pysią, Erykiem i Strachowyjem, do najprawdziwszego teatru.

Okazuje się jednak, że nie wszyscy są tym zachwyceni. Chłopcy wolą grać w piłkę, a Pysia chce wrócić do kolorowej Domisiowej Krainy. Amelka krok po kroku przekonuje ich, że zabawa w teatr jest naprawdę wspaniała.

Co więcej, nawet publiczność zostaje wciągnięta w realizację sztuki teatralnej. Jeśli ciekawi Was jaki spektakl przygotują Domisie i czego dowiedzą się o teatrze zapraszamy!!!

W spektaklu usłyszycie największe domisiowe przeboje.

 

termin: 27 maja 2012r. godz. 16:00

Po spektaklu dzieci będą mogły spotkać się z ulubionymi bohaterami, zdobyć autograf oraz zrobić sobie wspólne zdjęcie!

 

Więcej: http://www.toyastudios.pl/index.php?mid=4&ide=782&ln=pl

 

Organizator: Teatr Palladium

Bilety (miejsca siedzące numerowane):

35zł z kartą klubu Wytwórnia

40zł bez karty klubu Wytwórnia 

 

Zapraszamy!

 

 

 
Komentarze
Brak komentarzy
Dodaj komentarz
Autor
Tytuł
Treść

Patronaty

Łódź dla dzieci, Łódź dzieciom
Bałucki Ośrodek Kultury zaprasza amatorskie teatry dziecięce i młodzieżowe działające w szkołach podstawowych, gimnazjach, ośrodkach kultury i świetlicach do udziału w 35. Ogólnopolskim Przeglądzie Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych „Dziatwa”.

Facebook

Wydarzenia

Aby zobaczyć wydarzenia kliknij na dany dzień.

Wyszukiwarka