Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom
Aktualności
Dzień otwarty w Akademii Dobrej GimnastykiŁódź dla dzieci, dzieci w Łodzi

Akademia Dobrej Gimnastyki ADGIM zaprasza na DZIEŃ OTWARTY!

W czwartek, 24.09 poprowadzimy zajęcia ogólnorozwojowe z gimnastyki sportowej dla pociech w każdym wieku i na każdym poziomie. Podczas treningu dzieci popracują nad koordynacją, gibkością, siłą i wytrzymałością oraz nauczą się elementów akrobatycznych.


Zajęcia odbywają się na terenie Chojeńskiego Klubu Sportowego (ChKS) przy ul. KOSYNIERÓW GDYŃSKICH 18 w Łodzi. Sala jest świeżo odremontowana i wyposażona w profesjonalny sprzęt sportowy, taki jak batuty, materace, drabinki, poręcze, klocki piankowe, kółka i ścieżki gimnastyczne. Do użytku jest szatnia dla dzieci i toalety.

Z dzieciakami można przychodzić na GODZINY: 16:20 i 17:20. Na terenie ośrodka jest również restauracja i siłownia, w razie gdyby czekanie na małych zawodników się dłużyło :)

Gwarantujemy dużo dobrej zabawy, miłą i uśmiechniętą atmosferę oraz profesjonalną opiekę naszej wykwalifikowanej kadry trenerów i instruktorów.

WSTĘP WOLNY!

 

Więcej informacji pod nr 731 237 266 i na stronie www.adgim.pl.

 

ADGIM Akademia Dobrej Gimnastyki

Prowadzimy zajęcia z gimnastyki sportowej i ogólnorozwojowej od wielu lat. Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół trenerów i instruktorów trenuje dzieci od 3 roku życia, młodzież i dorosłych - od początkujących po zaawansowanych.

Gimnastyka jest podstawą wszystkich dyscyplin sportowych i fundamentem zdrowia dziecka. Z nami Twoja pociecha wzmocni i rozciągnie wszystkie partie ciała oraz szybko nauczy się elementów akrobatycznych.

Niezależnie od tego czy Twoje dziecko zaczyna swoją przygodę ze sportem, czy jest już bardziej doświadczone w tej dziedzinie – poprowadzimy je odpowiednim programem i przygotujemy do przyszłych sukcesów sportowych lub po prostu wzmocnimy i usprawnimy sprawność fizyczną Twojego smyka. 

Szkolimy m.in. tancerzy, gimnastyków artystycznych, zawodników sztuk walki, piłkarzy oraz wszystkich pasjonatów.

A przede wszystkim - kochamy gimnastykę i chcemy zarażać tą pasją dzieciaki.

 

 

Komentarze
Brak komentarzy
Dodaj komentarz
Autor
Tytuł
Treść

Patronaty

Łódź dla dzieci, Łódź dzieciom
Projekt „Mały książkomaniak” to szereg działań, które mają na celu promocję czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży. \

Facebook

Wydarzenia

Aby zobaczyć wydarzenia kliknij na dany dzień.

Wyszukiwarka