Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom
Aktualności
Dzień Prymusa na FaliŁódź dla dzieci Łodź dzieciom

 

W dniu zakończenia roku szkolnego Aquapark Fala tradycyjnie przygotował nagrodę dla najlepszych uczniów. 29 czerwca na Fali odbędzie się Dzień Prymusa!

 


 

Każdy uczeń, który w piątek, 29 czerwca, przyniesie do Aquaparku swoje tegoroczne świadectwo z paskiem będzie mógł korzystać z basenowych atrakcji Fali w cenie 1zł za godzinę.
 
Za dwugodzinny pobyt Prymusy zapłacą 2zł. (reszta czasu według cennika). Zapraszamy również uczniów klas 1-3, którzy w tym dniu pochwalą się nam nagrodą książkową.
 
Prymusy będą mogły odpocząć po trudach roku szkolnego i na wesoło rozpocząć wakacje bawiąc się w basenach części wewnętrznej i zewnętrznej Aquaparku.
 
Honorowy Patronat nad Dniem Prymusa objęła Pani Prezydent Hanna Zdanowska.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Komentarze
Brak komentarzy
Dodaj komentarz
Autor
Tytuł
Treść

Patronaty

Łódź dla dzieci, Łódź dzieciom
Bałucki Ośrodek Kultury zaprasza amatorskie teatry dziecięce i młodzieżowe działające w szkołach podstawowych, gimnazjach, ośrodkach kultury i świetlicach do udziału w 35. Ogólnopolskim Przeglądzie Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych „Dziatwa”.

Facebook

Wydarzenia

Aby zobaczyć wydarzenia kliknij na dany dzień.

Wyszukiwarka