Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom
Aktualności
Dzień Prymusa na FaliŁódź dla dzieci Łodź dzieciom

 

W dniu zakończenia roku szkolnego Aquapark Fala tradycyjnie przygotował nagrodę dla najlepszych uczniów. 29 czerwca na Fali odbędzie się Dzień Prymusa!

 


 

Każdy uczeń, który w piątek, 29 czerwca, przyniesie do Aquaparku swoje tegoroczne świadectwo z paskiem będzie mógł korzystać z basenowych atrakcji Fali w cenie 1zł za godzinę.
 
Za dwugodzinny pobyt Prymusy zapłacą 2zł. (reszta czasu według cennika). Zapraszamy również uczniów klas 1-3, którzy w tym dniu pochwalą się nam nagrodą książkową.
 
Prymusy będą mogły odpocząć po trudach roku szkolnego i na wesoło rozpocząć wakacje bawiąc się w basenach części wewnętrznej i zewnętrznej Aquaparku.
 
Honorowy Patronat nad Dniem Prymusa objęła Pani Prezydent Hanna Zdanowska.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Komentarze
Brak komentarzy
Dodaj komentarz
Autor
Tytuł
Treść

Patronaty

Łódź dla dzieci, Łódź dzieciom
  Łódź Bajkowa – projekt, w ramach którego tworzony jest rodzinny szlak turystyczny po mieście Łodzi śladami małych pomników przedstawiających postaci z seriali dla dzieci i filmów Studia Małych Form Filmowych Se-ma-for.   

Facebook

Wydarzenia

Aby zobaczyć wydarzenia kliknij na dany dzień.

Wyszukiwarka