Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom
Aktualności
Finał konkursu "Wyczaruj Misia"łódź dla dzieci, łódź dzieciom

Konkurs SE-MA-FOR Muzeum Animacji powoli dobiega końca. Nadesłano ponad 400 prac na konkurs plastyczny i literacki, z których nagrody i wyróżnienia przyznano 43 dzieciom w różnych kategoriach plastycznych oraz 18 dzieciom za wiersze, opowiadania i listy do misia. 


 

Na muzealnym fanpage’u burzę wywołało ogłoszenie o Nagrodzie Facebookowiczów na najciekawszą pracę plastyczną. Wybrana praca znajdzie się wśród eksponatów muzealnych aż do ogłoszenia kolejnego konkursu. Rozdanie nagród już w piątek, 14 grudnia.

W internetowym głosowaniu maluchy zdecydowanie zdystansowały starsze dzieci. Do tej pory ponad 440 osób zagłosowało na włóczkowego misia 5-cio letniej Wiktorii, a daleko za nim znalazła się niezwykła, malowana praca 4-letniej Jagody (220 głosów).

 Jagoda Kańczukowska, 4 lata

„4-letni Picasso” – skwitował jeden z Facebookowiczów pod pracą dziewczynki. Inna malowana praca, również czterolatki, została przyrównana do Henry’ego Matisse’a! Pozwala to spekulować na temat świetlanej przyszłości małych uczestników konkursu.

 Michalina Kaźmierczak, 4 lata

Uroczyste rozdanie nagród odbędzie się 14.12.2012 (piątek) o godzinie 15:00 w Se-ma-for Muzeum Animacji. Dzieci otrzymają m.in. śliczne książeczki Czesława Janczarskiego o Misiu Uszatku, Paddingtonie, stos pluszowych maskotek i drobiazgi przygotowane przez Łódź Bajkową. 

 

Wszystkim uczestnikom konkursu i laureatom  serdecznie gratulujemy!

 
Komentarze
Brak komentarzy
Dodaj komentarz
Autor
Tytuł
Treść

Patronaty

Łódź dla dzieci, Łódź dzieciom
  Łódź Bajkowa – projekt, w ramach którego tworzony jest rodzinny szlak turystyczny po mieście Łodzi śladami małych pomników przedstawiających postaci z seriali dla dzieci i filmów Studia Małych Form Filmowych Se-ma-for.   

Facebook

Wydarzenia

Aby zobaczyć wydarzenia kliknij na dany dzień.

Wyszukiwarka