Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom
Aktualności
Finał konkursu "Wyczaruj Misia"łódź dla dzieci, łódź dzieciom

Konkurs SE-MA-FOR Muzeum Animacji powoli dobiega końca. Nadesłano ponad 400 prac na konkurs plastyczny i literacki, z których nagrody i wyróżnienia przyznano 43 dzieciom w różnych kategoriach plastycznych oraz 18 dzieciom za wiersze, opowiadania i listy do misia. 


 

Na muzealnym fanpage’u burzę wywołało ogłoszenie o Nagrodzie Facebookowiczów na najciekawszą pracę plastyczną. Wybrana praca znajdzie się wśród eksponatów muzealnych aż do ogłoszenia kolejnego konkursu. Rozdanie nagród już w piątek, 14 grudnia.

W internetowym głosowaniu maluchy zdecydowanie zdystansowały starsze dzieci. Do tej pory ponad 440 osób zagłosowało na włóczkowego misia 5-cio letniej Wiktorii, a daleko za nim znalazła się niezwykła, malowana praca 4-letniej Jagody (220 głosów).

 Jagoda Kańczukowska, 4 lata

„4-letni Picasso” – skwitował jeden z Facebookowiczów pod pracą dziewczynki. Inna malowana praca, również czterolatki, została przyrównana do Henry’ego Matisse’a! Pozwala to spekulować na temat świetlanej przyszłości małych uczestników konkursu.

 Michalina Kaźmierczak, 4 lata

Uroczyste rozdanie nagród odbędzie się 14.12.2012 (piątek) o godzinie 15:00 w Se-ma-for Muzeum Animacji. Dzieci otrzymają m.in. śliczne książeczki Czesława Janczarskiego o Misiu Uszatku, Paddingtonie, stos pluszowych maskotek i drobiazgi przygotowane przez Łódź Bajkową. 

 

Wszystkim uczestnikom konkursu i laureatom  serdecznie gratulujemy!

 
Komentarze
Brak komentarzy
Dodaj komentarz
Autor
Tytuł
Treść

Patronaty

Łódź dla dzieci, Łódź dzieciom
Projekt „Mały książkomaniak” to szereg działań, które mają na celu promocję czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży. \

Facebook

Wydarzenia

Aby zobaczyć wydarzenia kliknij na dany dzień.

Wyszukiwarka