Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom
Aktualności
Halloween w Teatrze PinokioŁódź dla dzieci Łodź dzieciom

Zapraszamy wszystkich spragnionych dreszczyku emocji do spędzenia niezapomnianej imprezy w Teatrze Pinokio. 


Program:

18:00 Koralina 

Spektakl w reżyserii Karoliny Maciejaszek jest adaptacją słynnej powieści Neila Gaimana. „Koralina” to opowieść z pogranicza fantastyki i horroru. Główna bohaterka niczym współczesna Alicja w Krainie Czarów, trafia do świata po drugiej stronie tajemniczych drzwi. Odkrywa tam surrealną rzeczywistość spełnionych pragnień i fantazji: na początku kuszącą niczym najpiękniejsze marzenie, później – przerażającą jak najgorszy koszmar senny. Przedstawienie nawiązuje do stylistyki opowieści grozy. Niepokojąca i mroczna atmosfera opowieści brytyjskiego autora staje się okazją do konfrontacji dziecka ze swymi lękami.

 

Po spektaklu gra badawcza

Zostań prawdziwym odkrywcą i wyruszaj na wyprawę badawczą! W gęstej mgle, wśród tajemniczych dźwięków czekają przygody, czary i mroczne zagadki. Aby odszukać zaginioną duszę, trzeba będzie przedrzeć się przez nieodkryte zakamarki opuszczonego teatru. Ci którzy podejmą się tej niebezpiecznej ekspedycji, będą musieli opracować występ mysiego cyrku Pana Bobo, znaleźć cuchnącą studnię i wyciągnąć kilka informacji od gadającego Kota. Dla największych śmiałków panny Spink i Forcible przygotują specjalne strasznołyki: oczy w galarecie, paluchy umarlaka, robale w ziemi, pieczone nietoperze oraz cydr z Krainy Wiecznych Łowów!

Uczestnicy wyprawy, którzy przyjdą przebrani, wezmą udział w konkursie!

Stroje wyróżniające się największą inwencją twórczą zostaną nagrodzone!

 

Koszt imprezy: 80 zł 

Czas trwania imprezy: 18.00 – 22.00

Program:

• Spektakl „Koralina”

• Gra terenowa w przestrzeni teatralnej

• Zwiedzanie teatru nocą

• Warsztaty teatru cieni

• Malowanie buzi

• Słodka uczta halloweenowa

 

Dla dorosłych przygotowaliśmy pokazy filmów z dreszczykiem.

 

Spektakl i gra teatralna przeznaczona jest dla dzieci od 7 roku życia. Zapisy trwają do 25. października 2013 tel: 42 636 66 90

od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-15.30. email: marta@teatrpinokio.pl 

Bilety można kupić także on-line. 

Uwaga. Liczba miejsc ograniczona.

 

termin: 31 października 2013 r

 

 

 

Komentarze
Brak komentarzy
Dodaj komentarz
Autor
Tytuł
Treść

Patronaty

Łódź dla dzieci, Łódź dzieciom
  Łódź Bajkowa – projekt, w ramach którego tworzony jest rodzinny szlak turystyczny po mieście Łodzi śladami małych pomników przedstawiających postaci z seriali dla dzieci i filmów Studia Małych Form Filmowych Se-ma-for.   

Facebook

Wydarzenia

Aby zobaczyć wydarzenia kliknij na dany dzień.

Wyszukiwarka