Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom
Aktualności
Helen Doron ogłasza nabór do nowych grup językowychłódź dla dzieci, łódź dzieciom

Centrum Helen Doron Łódź Bałuty rozpoczął się nabór do grup prowadzonych przez Native Speakera. 


 

Metoda Helen Doron Early English opiera się na założeniu, że najskuteczniejszym sposobem nauki języka obcego jest naturalne przyswajanie języka. Lekcje prowadzone w szkołach Helen Doron opierają się więc na zabawie wykorzystującej wszystkie zmysły dziecka – w nauce wykorzystywany jest śpiew, taniec, zajęcia ruchowe i plastyczne.

Poza zajęciami w szkołach, dzieci dostają książki i płyty, dzięki którym mają kontakt z językiem angielskim nawet 14 razy w tygodniu. Taki system nauczania sprawia, że system poznawczy dziecka nie zostaje przeciążony, a nauka angielskiego pozostaje dla niego zabawą, a nie obowiązkiem.

Zajęcia dydaktyczne są przystosowane dla dzieci od 3 miesiąca do 14 roku życia i obejmują kompleksowy proces nauczania – w tym czasie uczniowie poznają słownictwo, struktury gramatyczne języka, uczą się również pisać i czytać.

Terminy zajęć:

 

 
FLUPE - zajęcia dla dzieci 3-4 letnich: środa, godz. 16.15
 
EFAC - zajęcia dla dzieci 5-7 letnich: środa godz. 17.15
 
Zapisy przyjmowane są w sekretariacie lub pod numerem tel. (042) 689 04 09
 

Kontakt

Centrum „Pingwinek”

ul. Świtezianki 12 Łódź  

tel.0604104568  lub 0602303774

www.pingwinek.com.pl

 

 

 
Komentarze
Brak komentarzy
Dodaj komentarz
Autor
Tytuł
Treść

Patronaty

Łódź dla dzieci, Łódź dzieciom
  Łódź Bajkowa – projekt, w ramach którego tworzony jest rodzinny szlak turystyczny po mieście Łodzi śladami małych pomników przedstawiających postaci z seriali dla dzieci i filmów Studia Małych Form Filmowych Se-ma-for.   

Facebook

Wydarzenia

Aby zobaczyć wydarzenia kliknij na dany dzień.

Wyszukiwarka