Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom
Aktualności
Helen Doron w Pingwinkułódź dla dzieci, łódź dzieciom

Centrum Edukacyjno - Terapeutyczne PINGWINEK zaprasza na bezpłatną lekcję angielskiego metodą Helen Doron Early English.


 

Metoda Helen Doron Early English opiera się na założeniu, że najskuteczniejszym sposobem nauki języka obcego jest naturalne przyswajanie języka. Lekcje prowadzone w szkołach Helen Doron opierają się więc na zabawie wykorzystującej wszystkie zmysły dziecka – w nauce wykorzystywany jest śpiew, taniec, zajęcia ruchowe i plastyczne.

Poza zajęciami w szkołach, dzieci dostają książki i płyty, dzięki którym mają kontakt z językiem angielskim nawet 14 razy w tygodniu. Taki system nauczania sprawia, że system poznawczy dziecka nie zostaje przeciążony, a nauka angielskiego pozostaje dla niego zabawą, a nie obowiązkiem.

Zajęcia dydaktyczne są przystosowane dla dzieci od 3 miesiąca do 14 roku życia i obejmują kompleksowy proces nauczania – w tym czasie uczniowie poznają słownictwo, struktury gramatyczne języka, uczą się również pisać i czytać.

Już teraz zapisz się na lekcję pokazową 042 6890409

www.helendoron.pl/lodz

 
Komentarze
Brak komentarzy
Dodaj komentarz
Autor
Tytuł
Treść

Patronaty

Łódź dla dzieci, Łódź dzieciom
Projekt „Mały książkomaniak” to szereg działań, które mają na celu promocję czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży. \

Facebook

Wydarzenia

Aby zobaczyć wydarzenia kliknij na dany dzień.

Wyszukiwarka