Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom
Aktualności
IKEA wspiera pasje dzieciakówłódź dla dzieci, łódź dzieciom

Każde dziecko ma marzenia i pasje – niestety nie każde może je realizować. Pomocną dłoń wyciąga IKEA, organizując akcję stypendialną w ramach Funduszu IKEA FAMILY dla najbardziej uzdolnionych uczniów. Wsparcie mogą otrzymać także dzieci z województwa łódzkiego. 


 

„Na rodzinę można liczyć” to program organizowany przez IKEA oraz Fundację Świętego Mikołaja. W ramach niego, ambitni młodzi ludzie pochodzący z rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej, otrzymają stypendia, które mogą przeznaczyć np. na rozwój swoich pasji.

Program mogą wesprzeć do 19 sierpnia Klubowicze IKEA FAMILY. Wystarczy przy kasie pokazać kartę klubu, by 50 gr z zakupów zostało przekazane na wspieranie dziecięcych pasji. Zebrane środki zostaną rozdysponowane między uczestników z najwyższymi osiągnięciami w nauce i przekazane im w październiku 2012 r.

O stypendium mogą ubiegać się uczniowie, będący na etapie edukacji między V klasą szkoły podstawowej, a ostatnim rokiem szkoły ponadgimnazjalnej.

Zgłoszenia mogą nadsyłać także dyrektorzy placówek. Wnioski znajdują się na stronie internetowej www.narodzinemoznaliczyc.pl

- Wszyscy klubowicze IKEA Family mogą pomóc dzieciom realizować pasje. Wystarczy prosty gest – podczas zakupów pokazać kartę klubu. Dzięki temu realizując nasze marzenia, o nowej pięknej kuchni, wygodnym łóżku czy zmianie aranżacji salonu, możemy pomóc spełnić jeszcze jedno marzenie - dziecka, którego prawdopodobnie nie znamy, ale któremu potrzebne jest wsparcie - mówi Magdalena Rozengart, kierownik IKEA Łódź.

 

Szczegóły dotyczące klubu IKEA FAMILY znajdują się na stronie internetowej: www.IKEA.pl/lodz.

 
Komentarze
Brak komentarzy
Dodaj komentarz
Autor
Tytuł
Treść

Patronaty

Łódź dla dzieci, Łódź dzieciom
Bałucki Ośrodek Kultury zaprasza amatorskie teatry dziecięce i młodzieżowe działające w szkołach podstawowych, gimnazjach, ośrodkach kultury i świetlicach do udziału w 35. Ogólnopolskim Przeglądzie Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych „Dziatwa”.

Facebook

Wydarzenia

Aby zobaczyć wydarzenia kliknij na dany dzień.

Wyszukiwarka