Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom
Aktualności
Kardiomonitor dla dzieciŁódź dla dzieci Łodź dzieciom

Klinika Kardiologii Dziecięcej Instytutu w Łodzi otrzyma specjalistyczny kardiomonitor MP 2, o wartości 28 tysięcy złotych, ufundowany przez inwestorów i partnerów Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej oraz Caritas Archidiecezji Łódzkiej.


 

Sprzęt medyczny dla małych pacjentów kliniki przekażą: Tomasz Sadzyński, prezes Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej oraz ks. Jacek Ambroszczyk, dyrektor Caritas Archidiecezji Łódzkiej. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 13 lutego 2012 roku. 

Pieniądze na zakup sprzętu zebrane zostały w ramach akcji Strefa Dzieciom, która od 14 lat organizowana jest przez Łódzką Specjalną Strefę Ekonomiczną i łódzką Caritas. 

W 14. spotkaniu Strefa Dzieciom, które miało miejsce 17 grudnia 2011 roku, w Teatrze Muzycznym w Łodzi, udział wzięło prawie 1000 dzieci z regionu łódzkiego. Maluchy obejrzały spektakl „Smurfowisko, czyli Gargamel złapany” i otrzymały gwiazdkowe paczki. Oprócz tego, jak co roku, część pieniędzy zgromadzonych podczas akcji przeznaczona zostanie na wsparcie dożywiania dzieci w świetlicach środowiskowych Caritas Archidiecezji Łódzkiej oraz na organizację turnusu rehabilitacyjnego dla dzieci.

 

 
Komentarze
Brak komentarzy
Dodaj komentarz
Autor
Tytuł
Treść

Patronaty

Łódź dla dzieci, Łódź dzieciom
  Łódź Bajkowa – projekt, w ramach którego tworzony jest rodzinny szlak turystyczny po mieście Łodzi śladami małych pomników przedstawiających postaci z seriali dla dzieci i filmów Studia Małych Form Filmowych Se-ma-for.   

Facebook

Wydarzenia

Aby zobaczyć wydarzenia kliknij na dany dzień.

Wyszukiwarka