Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom
Aktualności
Kid Zone w Stacji Nowa Gdyniałódź dla dzieci, łódź dzieciom

Stacja Nowa Gdynia zawsze była, jest i będzie miejscem w którym stawia się na rodzinny wypoczynek. Aquapark z wieloma atrakcjami dla dzieci i nauką pływania, kręgielnia, możliwość nauki gry w tenisa, badmintona oraz programy specjalne typu Aktywna Sobota to stała oferta Stacji, aby zapewnić dzieciom propozycje sportowych rozrywek. A od stycznia zapraszamy dodatkowo do skorzystania ze strefy SNG Kid Zone.


SNG Kid Zone to propozycja dla rodziców dzieci w wieku 3-6 lat, którzy chcieliby poćwiczyć bądź potrenować, ale mają problem z zapewnieniem swoim pociechom w tym czasie odpowiedniej opieki. W specjalnie przystosowanym pomieszczeniu, klienci SNG mogą pozostawić dzieci pod opieką wykwalifikowanej opiekunki a w tym czasie udać się na wybrane zajęcia.

Szczegóły dostępne są na stronie w zakładce SNG Kid Zone. Jedno pozostaje pewne - wymówka „Poćwiczył(a)bym ale nie mam co zrobić z dziećmi” przestaje być wiarygodna!

Przypominamy również o propozycji na zbliżające się ferie. Jak co roku Szkoła Języków Obcych Progres przygotowała na terenie Stacji Nowa Gdynia program zimowych półkolonii. Oferta skierowana do dzieci w wieku 6-12 lat to ciekawie spędzony czas wypełniony zajęciami sportowymi i nauką języka angielskiego. Pozostały jeszcze ostatnie wolne miejsca. 

Zapraszamy również jak zawsze do odwiedzania witryny nowa-gdynia.pl oraz śledzenia profilu na portalu facebook. Na bieżąco informujemy o propozycjach sportowych i ofertach specjalnych.

 

Zapraszamy!

Komentarze
Brak komentarzy
Dodaj komentarz
Autor
Tytuł
Treść

Patronaty

Łódź dla dzieci, Łódź dzieciom
Bałucki Ośrodek Kultury zaprasza amatorskie teatry dziecięce i młodzieżowe działające w szkołach podstawowych, gimnazjach, ośrodkach kultury i świetlicach do udziału w 35. Ogólnopolskim Przeglądzie Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych „Dziatwa”.

Facebook

Wydarzenia

Aby zobaczyć wydarzenia kliknij na dany dzień.

Wyszukiwarka