Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom
Aktualności
Konferencja Fundacji Kolorowy Świat



Łódź dla dzieci Łodź dzieciom

Fundacja Pomocy Dzieciom „Kolorowy Świat” serdecznie zaprasza rodziców dzieci niepełnosprawnych oraz specjalistów pracujących z dziećmi niepełnosprawnymi do udziału w bezpłatnym seminarium naukowym „Wczesna Interwencja Terapeutyczna. Diagnoza i terapia dzieci w wieku 0-3”, które odbędzie się w dniu 21 listopada br. w Łodzi.


Osoby zainteresowane uczestnictwem w seminarium prosimy o przesłanie skanu wypełnionego i własnoręcznie podpisanego formularza zgłoszenia na adres b.szymczak@kolorowyswiat.org

Zgłaszać do udziału w seminarium mogą się osoby zamieszkałe w Łodzi lub powiatach ościennych. 

Zgłoszenia można nadsyłać do dnia 31.10.2013 roku. Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. 

Seminarium organizowane jest w ramach Projektu "Tacy Sami - ucząc się przełamujemy bariery", współfinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, będących w dyspozycji Województwa Łódzkiego.

 

Kontakt

Fundacja Pomocy Dzieciom "Kolorowy Świat"

ul. Kościelna 6

91-437 Łódź 

tel. (42) 640 67 05

mob. (+48) 508 272 970

biuro@kolorowyswiat.org

www.kolorowyswiat.org

 
Komentarze
Brak komentarzy
Dodaj komentarz
Autor
Tytuł
Treść

Patronaty

Łódź dla dzieci, Łódź dzieciom
Bałucki Ośrodek Kultury zaprasza amatorskie teatry dziecięce i młodzieżowe działające w szkołach podstawowych, gimnazjach, ośrodkach kultury i świetlicach do udziału w 35. Ogólnopolskim Przeglądzie Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych „Dziatwa”.

Facebook

Wydarzenia

Aby zobaczyć wydarzenia kliknij na dany dzień.

Wyszukiwarka