Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom
Aktualności
Mały książkomaniak - gra miejskaŁódź dla dzieci Łodź dzieciom

Mali książkomaniacy wrócili już z wakacji, a my mamy dla nich kolejne atrakcje i niespodzianki!


27 września w godzinach 10.00-12.00 zapraszamy Małych książkomaniaków do udziału w grze miejskiej. Jako że rok 2013 ogłoszony został Rokiem Tuwima, a wrzesień to miesiąc, w którym obchodzimy rocznicę urodzin tego związanego z Łodzią pisarza, to właśnie autor „Lokomotywy” i „Słonia Trąbalskiego” będzie bohaterem naszej gry.

Na uczestników czekać będę ciekawe zadania i mnóstwo dobrej zabawy!

Do udziału w grze zapraszamy około 10-osobowe drużyny złożone z dzieci ze szkół podstawowych (w wieku 9-12 lat). Na zgłoszenia czekamy w Domu Kultury „502” do 20 września.

Liczba uczestników (drużyn) ograniczona!

Bliższe informacje uzyskać można pod numerem telefonu 42 673 35 99.

Wciąż prężnie działają Kluby Małego Książkomaniaka, które otrzymały do wykonania kolejne zadanie. Mimo, iż nasza akcja rozpoczęła się wiosną, wciąż serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do włączenia się w nasze działania. Wystarczy zgłosić się do nas, a następnie wykonać wszystkie dotychczasowe zadnia i można brać udział w rywalizacji o tytuł Najlepszego Klubu Małego Książkomaniaka 2013. 

Serdecznie zapraszamy!

 

Więcej informacji o akcji Klub Małego Książkomaniaka – zadania, zasady uczestnictwa – można znaleźć na stronie www.malyskiazkomaniak.pl oraz uzyskać pod numerem telefonu: 42 673 35 99.

 

kontakt

Widzewskie Domy Kultury – Dom Kultury „502”
 
ul. Gorkiego 16
 
92-525 Łódź
 
tel. 42 673 35 99
 
 
 
 
Komentarze
Brak komentarzy
Dodaj komentarz
Autor
Tytuł
Treść

Patronaty

Łódź dla dzieci, Łódź dzieciom
Projekt „Mały książkomaniak” to szereg działań, które mają na celu promocję czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży. \

Facebook

Wydarzenia

Aby zobaczyć wydarzenia kliknij na dany dzień.

Wyszukiwarka