Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom
Aktualności
miniFOKA już za namiłódź dla dzieci, łódź dzieciom

 

Wśród wydarzeń dla rodziców i dzieci w 2013 roku pojawiła się nowość - I Festiwal Aktywności Dziecięcej miniFOKA organizowany przez Centrum Pingwinek w partnerstwie Łódź dla Kobiet.

 


 

Impreza powstała z myślą wspierania rozwoju dzieci i inspirowania ich do działania jak również do zaangażowania rodziców w pracę i zabawę z dziećmi.
 
W trakcie mini FOKI rodzice i dzieci mogli zmierzyć się z wyzwaniami podczas zajęć ruchowych tj. karate, joga, rytmika i muzyka. 
 
Mogli również odpocząć podczas relaksu i medytacji, czy masażu Shantala.
 
Na warsztatach mogliśmy się przekonać, że potwory mogą być w kropki, angielski jest łatwy, a zrobienie prezentu dla babci i dziadka może być nie lada przygodą.
 
W trakcie festiwalu do dyspozycji rodziców pozostawało też szerokie grono specjalistów udzielających bezpłatnych konsultacji w zakresie : pediatrii, psychologi, ortopedii, dietetyki, stomatologi, czy położnictwa. Szeroka gama warsztatów spowodował, że każdy znalazł coś dla siebie. Festiwal udowodnił, że jest to wspaniała alternatywa na spędzenie z dzieckiem weekendu w Łodzi.
 
Festiwal pokazał nam też, że czas spędzony z dzieckiem może być twórczy i radosny. 
 
Organizatorzy dziękują wszystkim uczestnikom oraz partnerom za udział i świetną zabawę.
 
Komentarze
Brak komentarzy
Dodaj komentarz
Autor
Tytuł
Treść

Patronaty

Łódź dla dzieci, Łódź dzieciom
Bałucki Ośrodek Kultury zaprasza amatorskie teatry dziecięce i młodzieżowe działające w szkołach podstawowych, gimnazjach, ośrodkach kultury i świetlicach do udziału w 35. Ogólnopolskim Przeglądzie Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych „Dziatwa”.

Facebook

Wydarzenia

Aby zobaczyć wydarzenia kliknij na dany dzień.

Wyszukiwarka