Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom
Aktualności
Niedziela z Arlekinem - relacjałódź dla dzieci, łódź dzieciom

Kolejna, czwarta w tym sezonie pełna wrażeń Niedziela z Arlekinem już za nami. Teatr wypełnił tłum roześmianych dzieci z rodzicami.


Najpierw wyruszyliśmy w pełną niesamowitych przygód podróż z Niebieskim Pieskiem. A po spektaklu arlekinowi przewodnicy zabrali widzów na wycieczkę szlakiem najważniejszych miejsc w teatrze. Była więc scena i kulisy. Każda osoba mogła spróbować swoich sił na scenie jako aktor-animator lalką. Była mechanizatornia, gdzie mogliśmy zgłębić tajemnicę powstawania lalek. Była garderoba, w której można było przymierzyć stroje i maski teatralne, a aktorzy dokonywali drobnej charakteryzacji. Na trasie wycieczki nie mogło zabraknąć sali prób, gdzie aktorzy spędzają mnóstwo czasu przygotowując swoje role do spektakli, a także sali wystaw, w której odbyła się lekcja teatralna.

 A w teatralnej kawiarni Joanna Hrk (scenograf teatralny) pomagała dzieciom wyczarować z papieru niebieską wyspę pełną psów i niezwykłych stworów. Najlepsze prace zostały nagrodzone.

Kolejne Niedziele z Arlekinem już niebawem!

 

 

Komentarze
Brak komentarzy
Dodaj komentarz
Autor
Tytuł
Treść

Patronaty

Łódź dla dzieci, Łódź dzieciom
Projekt „Mały książkomaniak” to szereg działań, które mają na celu promocję czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży. \

Facebook

Wydarzenia

Aby zobaczyć wydarzenia kliknij na dany dzień.

Wyszukiwarka