Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom
Aktualności
Ogólnopolski Piknik Rowerowy – Zgierz MalinkaŁódź dla dzieci Łodź dzieciom

Już w najbliższą sobotę na terenie Ośrodka Sportowo-Rekreacyjnego „Malinka” w Zgierzu odbędzie się Ogólnopolski Piknik Rowerowy – Medicycling MTB Cup. Impreza organizowana jest przez Okręgową Izbę Lekarską w Łodzi oraz Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. 


 

Patronat Honorowy nad imprezą objęli m.in. Marszałek Województwa Łódzkiego Witold Stępień oraz Prezydent Miasta Zgierza dr Iwona Małgorzata Wieczorek.

W programie przewidzianych jest wiele atrakcji dla dzieci, m.in. ciekawy rajd przygodowy (poniżej 13 r.ż), warsztaty plastyczne prowadzone przez ilustratorkę książek dla dzieci – Agatę Krzyżanowską oraz  pedagoga – Małgorzatę Kosielską.

Ponadto wiele interesujących akcji prozdrowotnych, takich jak akcja profilaktyczno-informacyjna dot. chorób odkleszczowych „W kleszczach kleszczy”, „Antitobacco” oraz „Kobiety w czerwieni, faceci w czerni” prowadzone przez łódzki oddział Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny – IFMSA-Poland.

Dla samych rowerzystów także prezentacje z analizy pozycji zajmowanej na rowerze (bikefitting) – prowadzona przez rehabilitanta Roberta Nowickiego oraz zakładania nowoczesnych plastrów wspomagających ruch (kinesiology taping) - w wykonaniu Magdy Bogdańskiej.

W ramach imprezy rozegraną zostaną również zawody w kolarstwie górskim – dla tych, którzy pierwsze starty mają już za sobą jak i dla tych, którzy chcą spróbować po raz pierwszy!

Do wygrania i do wylosowania w loterii fantastyczne nagrody! Zapraszamy serdecznie!

mtbcup.medicycling.eu

 
Komentarze
Brak komentarzy
Dodaj komentarz
Autor
Tytuł
Treść

Patronaty

Łódź dla dzieci, Łódź dzieciom
Bałucki Ośrodek Kultury zaprasza amatorskie teatry dziecięce i młodzieżowe działające w szkołach podstawowych, gimnazjach, ośrodkach kultury i świetlicach do udziału w 35. Ogólnopolskim Przeglądzie Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych „Dziatwa”.

Facebook

Wydarzenia

Aby zobaczyć wydarzenia kliknij na dany dzień.

Wyszukiwarka