Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom
Aktualności
Ogólnopolski Piknik Rowerowy – Zgierz MalinkaŁódź dla dzieci Łodź dzieciom

Już w najbliższą sobotę na terenie Ośrodka Sportowo-Rekreacyjnego „Malinka” w Zgierzu odbędzie się Ogólnopolski Piknik Rowerowy – Medicycling MTB Cup. Impreza organizowana jest przez Okręgową Izbę Lekarską w Łodzi oraz Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. 


 

Patronat Honorowy nad imprezą objęli m.in. Marszałek Województwa Łódzkiego Witold Stępień oraz Prezydent Miasta Zgierza dr Iwona Małgorzata Wieczorek.

W programie przewidzianych jest wiele atrakcji dla dzieci, m.in. ciekawy rajd przygodowy (poniżej 13 r.ż), warsztaty plastyczne prowadzone przez ilustratorkę książek dla dzieci – Agatę Krzyżanowską oraz  pedagoga – Małgorzatę Kosielską.

Ponadto wiele interesujących akcji prozdrowotnych, takich jak akcja profilaktyczno-informacyjna dot. chorób odkleszczowych „W kleszczach kleszczy”, „Antitobacco” oraz „Kobiety w czerwieni, faceci w czerni” prowadzone przez łódzki oddział Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny – IFMSA-Poland.

Dla samych rowerzystów także prezentacje z analizy pozycji zajmowanej na rowerze (bikefitting) – prowadzona przez rehabilitanta Roberta Nowickiego oraz zakładania nowoczesnych plastrów wspomagających ruch (kinesiology taping) - w wykonaniu Magdy Bogdańskiej.

W ramach imprezy rozegraną zostaną również zawody w kolarstwie górskim – dla tych, którzy pierwsze starty mają już za sobą jak i dla tych, którzy chcą spróbować po raz pierwszy!

Do wygrania i do wylosowania w loterii fantastyczne nagrody! Zapraszamy serdecznie!

mtbcup.medicycling.eu

 
Komentarze
Brak komentarzy
Dodaj komentarz
Autor
Tytuł
Treść

Patronaty

Łódź dla dzieci, Łódź dzieciom
Projekt „Mały książkomaniak” to szereg działań, które mają na celu promocję czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży. \

Facebook

Wydarzenia

Aby zobaczyć wydarzenia kliknij na dany dzień.

Wyszukiwarka