Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom
Aktualności
Podziel się wspomnieniem z Se-ma-foremłódź dla dzieci, łódź dzieciom

 

Muzeum Bajki Se-ma-for przygotowuje czasową wystawę na lato. W trakcie jej trwania będzie można przekazać swoje pamiątki związane z łódzkim studiem Se-ma-for oraz filmem animowanym. 


 

W trakcie remontu Muzeum Bajki, fragmenty jego wystawy będzie można oglądać w OFF PIOTRKOWSKA. Wystawę "Letni sen" wykorzystującą elementy ekspozycji Muzeum Bajki zaprojektuje łódzka artystka Joanna Biela Garrido.  Towarzyszyć temu będą ciekawe wydarzenia. Wystawa potrwa od 13 lipca do 31 sierpnia.

Każdy, kto chce wzbogacić przyszłą wystawę nowopowstającego Se-ma-for Muzeum Animacji (SMA) swoimi eksponatami pamiątkowymi związanymi z Se-ma-forem oraz filmem animowanym, może przekazać je w OFF PIOTRKOWSKIEJ lub w siedzibie Se-ma-fora a w zamian za to zostanie uhonorowany dyplomem. 

„Muzeum Bajki Se-ma-for zamyka się na czas remontu. Po kilku miesiącach prac modernizacyjnych naszym oczom ma się ukazać zupełnie inna wartość. Nowe Se-ma-for Muzeum Animacji (SMA) - multimedialne i wykorzystujące nowoczesne technologie, ma szansę stać się najciekawszym muzeum w Łodzi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Komentarze
Brak komentarzy
Dodaj komentarz
Autor
Tytuł
Treść

Patronaty

Łódź dla dzieci, Łódź dzieciom
Bałucki Ośrodek Kultury zaprasza amatorskie teatry dziecięce i młodzieżowe działające w szkołach podstawowych, gimnazjach, ośrodkach kultury i świetlicach do udziału w 35. Ogólnopolskim Przeglądzie Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych „Dziatwa”.

Facebook

Wydarzenia

Aby zobaczyć wydarzenia kliknij na dany dzień.

Wyszukiwarka