Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom
Aktualności
Przeprowadzka Arlekinałódź dla dzieci, łódź dzieciom

 

W związku z generalnym remontem budynku teatru przy ulicy 1 Maja 2 Teatr Lalek Arlekin od kilku tygodni pakuje niezliczoną ilość walizek, skrzyni i kufrów by pomieścić w nich wszystkie lalki, dekoracje, rekwizyty, najmilsze wspomnienia, najgorętsze emocje i przepastne tomy pamiętników i kronik.


 

Kieszenie Arlekina wypchane są po brzegi gorącymi życzeniami powodzenia przesłanymi od widzów i jeszcze gorętszymi oczekiwaniami na rychły powrót do wyremontowanej sceny. 

Tymczasem w czwartek 21 lutego o godzinie 12:00 będzie można oglądać na żywo eksodus Arlekina - sprzed teatru wyruszy kolorowa karawana z walizkami, lalkami i całym sprzętem niezbędnym do funkcjonowania w nowym miejscu. 

Przejdziemy ulicą Piotrkowską prosto do tymczasowej siedziby-sceny Teatru Lalek Arlekin na ul. Piotrkowską 282a.

Jest to piękny budynek, przynależny do kompleksu zabudowań Białej Fabryki Ludwika Geyera, który jest siedzibą Zespołu Tańca Ludowego "Harnam". Zespół Tańca Ludowego "HARNAM" od kwietnia 2008r. działa w ramach struktury organizacyjnej Teatru Lalek Arlekin. 

 

Każdy ochotnik, który chciałby pomóc w przeprowadzce jest mile widziany.

 
Komentarze
Brak komentarzy
Dodaj komentarz
Autor
Tytuł
Treść

Patronaty

Łódź dla dzieci, Łódź dzieciom
Bałucki Ośrodek Kultury zaprasza amatorskie teatry dziecięce i młodzieżowe działające w szkołach podstawowych, gimnazjach, ośrodkach kultury i świetlicach do udziału w 35. Ogólnopolskim Przeglądzie Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych „Dziatwa”.

Facebook

Wydarzenia

Aby zobaczyć wydarzenia kliknij na dany dzień.

Wyszukiwarka