Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom
Aktualności
Rekrutacja na Uniwersytet Łódzki dla Dzieciłódź dla dzieci, łódź dzieciom

Uwaga Rodzice! Rusza czwarta edycja Uniwersytetu Łódzkiego dla Dzieci.


Rekrutacja na UŁDD na rok akademicki 2013/14 rozpocznie się 26 września o godzinie 9.00. Wtedy też będzie można założyć konto i rejestrować dzieci na zajęcia. Dotyczy to także ubiegłorocznych uczestników.

Przypominamy że rekrutacja odbywa się wyłącznie przez internet. Już teraz można zapoznać się z proponowanymi tematami zajęć i ich opisami oraz informacjami organizacyjnymi. Pozwoli to Państwu szybciej przejść drogę rekrutacji.

Z racji dużego zainteresowania UŁDD w pierwszym okresie rekrutacji mogą wystąpić utrudnienia podczas rejestracji związane z obciążeniami serwerów. Będą się one zmniejszać wraz z czasem, dlatego prosimy o cierpliwość.

Przewodnik po rejestracji

więcej na: www.dzieci.uni.lodz.pl

 

Zapraszamy!

Komentarze
Brak komentarzy
Dodaj komentarz
Autor
Tytuł
Treść

Patronaty

Łódź dla dzieci, Łódź dzieciom
Bałucki Ośrodek Kultury zaprasza amatorskie teatry dziecięce i młodzieżowe działające w szkołach podstawowych, gimnazjach, ośrodkach kultury i świetlicach do udziału w 35. Ogólnopolskim Przeglądzie Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych „Dziatwa”.

Facebook

Wydarzenia

Aby zobaczyć wydarzenia kliknij na dany dzień.

Wyszukiwarka