Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom
Aktualności
Samotność nie jest dla dzieckałódź dla dzieci, łódź dzieciom

GAJUSZ zachęca do pomocy na www.dzieckadom.com. To strona, na której o dowolnej porze, z każdego miejsca na ziemi możesz pomóc stworzyć dom dla najciężej chorych i osieroconych dzieci.

 

 


Znacznie łatwiej zbudować Zakład Opieki Zdrowotnej zgodny ze wszystkimi normami unijno-budowlanymi, niż dom w sensie przestrzeni do życia mówi Tisa Żawrocka założycielka GAJUSZA. To największe przedsięwzięcie w ponad trzynastoletniej historii Fundacji.

 
Pierwsze w Polsce centralnej Hospicjum Stacjonarnego dla Dzieci powstanie w Łodzi na Dąbrowskiego 87.
 
Żeby umożliwić wszystkim chętnym pomoc w tym niezwykłym przedsięwzięciu powstała strona www.dzieckadom.com .
 
Przekazując dowolną kwotę na ten cel, dbasz o to, by przestrzeń wypełniły uczucia, emocje związane z poczuciem bezpieczeństwa, troską, opiekuńczością opuszczonych podopiecznych Fundacji GAJUSZ.
 
 
 

 

Komentarze
Brak komentarzy
Dodaj komentarz
Autor
Tytuł
Treść

Patronaty

Łódź dla dzieci, Łódź dzieciom
Bałucki Ośrodek Kultury zaprasza amatorskie teatry dziecięce i młodzieżowe działające w szkołach podstawowych, gimnazjach, ośrodkach kultury i świetlicach do udziału w 35. Ogólnopolskim Przeglądzie Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych „Dziatwa”.

Facebook

Wydarzenia

Aby zobaczyć wydarzenia kliknij na dany dzień.

Wyszukiwarka