Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom
Aktualności
Słonie na balkoniełódź dla dzieci, łódź dzieciom

W najbliższy czwartek, 4 październia, o godz. 14.30 odebrane zostaną ostatnie słonie, przesłane dla Fundacji Słonie na Balkonie w ramach konkurs zorganizowanego z myślą o dzieciach ze szpitala psychiatrycznego w Łodzi. 


Konkurs trwał dwa miesiące. W całej Polsce mamy z dziećmi, klubokawiarnie przyjazne dzieciom i pracownie krawieckie szyły słonie dla najmłodszych dzieci z problemami psychicznymi. Konkurs zorganizowała Fundacja SŁONIE NA BALKONIE, która od ponad pół roku pomaga małym pacjentom Szpitala Psychiatrycznego na ul. Aleksandrowskiej w Łodzi.

Organizatorom zależało na tym, żeby każdy podopieczny fundacji otrzymał swojego słonia na szczęście i udało się. Do Łodzi przyszło ponad 100 słoni z całej Polski, i nie tylko - jeden przyleciał z Edynburga. Informacja o akcji przekroczyła nawet ocean.

- Fundacja nagrodzi jednego słonia, wybranego przez internautów drogą głosowania na facebookowym profilu Fundacji SŁONIE NA BALKONIE (głosowanie trwa do czwartku do godz. 12.00) oraz jednego słonia, uszytego podczas specjalnie zorganizowanych warsztatów - deklaruje Joanna Paduszyńska z Fundacji SŁONIE NA BALKONIE. - Nagrodą będą ekolampy - kolorowe, ekologiczne i bezpieczne dla dzieci, które powstaną w czasie warsztatów poprowadzonych przez Zaczarowany Ołówek - dodaje Paduszyńska. 

Słonie są symbolem siły i szczęścia, ale jednocześnie troski o dziecko wszystkich, którzy zdecydowali się uszyć słonika dla dzieciaka. W czwartek podziękujemy wszystkim słoniotwócom. Zapraszamy dzieci i dorosłych do TUBAJKI (ul. Piotrkowska 24), o godz. 14.30

więcej na www.slonienabalkonie.pl

 
Komentarze
Brak komentarzy
Dodaj komentarz
Autor
Tytuł
Treść

Patronaty

Łódź dla dzieci, Łódź dzieciom
Bałucki Ośrodek Kultury zaprasza amatorskie teatry dziecięce i młodzieżowe działające w szkołach podstawowych, gimnazjach, ośrodkach kultury i świetlicach do udziału w 35. Ogólnopolskim Przeglądzie Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych „Dziatwa”.

Facebook

Wydarzenia

Aby zobaczyć wydarzenia kliknij na dany dzień.

Wyszukiwarka