Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom
Aktualności
Street DanceŁódź dla dzieci Łodź dzieciom

Bałucki Ośrodek Kultury "Na Żubardzkiej" ogłasza nabór do nowych grup tanecznych. Street Dance to forma tańca ulicznego łącząca w sobie takie techniki jak hip-hop, house, locking, popping i pokrewne. Jest to pojęcie ogólne dla opisania styli tanecznych powstałych nie w studiach tańca jak tylko w otwartych przestrzeniach, klubach, parkach czy blokowiskach. 


 

Street Dance charakteryzuje indywidualność i oryginalność jest bardzo młodym stylem tańca, niezobowiązującym do ścisłego przestrzegania zasad danej techniki.

Chętnych i gotowych do pracy oraz rozpoczęcia wielkiej przygody z tańcem zapraszamy na zajęcia Street Dance Aby zostać przyjętym do zespołów należy przyjść na spotkanie danej grupy wiekowej. O kwalifikacji do danej grupy decydują instruktorzy prowadzący zajęcia po ustaleniu grup wiekowych i poziomów zaawansowania. 

Zajęcia startują 16 stycznia 

Grupa dziecięca(7 -14 lat) poniedziałek 16.30 – 17.40

Grupa młodzieżowa (pow15lat) poniedziałek 17.50 – 19.00

 

Informacje i zapisy

Bałucki Ośrodek Kultury "Na Żubardzkiej"

Łódź, ul. Żubardzka 3

42 651 67 47

zubardzka@bok.lodz.pl

 
Komentarze
Brak komentarzy
Dodaj komentarz
Autor
Tytuł
Treść

Patronaty

Łódź dla dzieci, Łódź dzieciom
  Łódź Bajkowa – projekt, w ramach którego tworzony jest rodzinny szlak turystyczny po mieście Łodzi śladami małych pomników przedstawiających postaci z seriali dla dzieci i filmów Studia Małych Form Filmowych Se-ma-for.   

Facebook

Wydarzenia

Aby zobaczyć wydarzenia kliknij na dany dzień.

Wyszukiwarka