Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom
Aktualności
Wiadomości z pałacowej GaleriiŁódź dla dzieci Łodź dzieciom

Po blisko roku czasu, do Pałacu Herbsta w Łodzi powracają zajęcia edukacyjne! Skierowane są one zarówno do dorosłych, jak młodzieży, osób indywidualnych oraz grup zorganizowanych!


 

Działania edukacyjne otwierać będzie nowy cykl spotkań „Wiadomości z pałacowej Galerii”, który rozpoczyna się już 9 maja o godzinie 18.00. Skierowany jest do młodzieży oraz dorosłych i ma na celu oswojenie z galerią malarstwa, otwarcie na odbiór sztuki oraz naukę swobodnego rozmawiania o niej i wyrażania swojej opinii.

Kolejne spotkanie odbędzie się 23 maja 2012 roku, o godzinie 18.00. 

Podczas spotkań omówione zostaną wybrane dzieła sztuki, prezentowane w nowopowstałej przestrzeni ekspozycyjnej Pałacu Herbsta, jaką jest Galeria Sztuki Dawnej.

Uczestnicy spotkania nie tylko będą mogli podziwiać ekspozycję, ale także dowiedzieć się nieco więcej o dziełach, jak i samych artystach, np.  jak długo powstawała dana praca, jaki był pierwotny zamysł, co kierowało malarza do stworzenia takiego, a nie innego dzieła. 

Szczegóły dotyczące wydarzeń majowych, jak i całej działalności edukacyjnej, znajdują się na stronie: http://msl.org.pl/palac-herbsta/index/sub,edukacja 

Wszelkie pytania pod adresem: edu.herbst@msl.org.pl 

 

Zapraszamy!

Komentarze
Brak komentarzy
Dodaj komentarz
Autor
Tytuł
Treść

Patronaty

Łódź dla dzieci, Łódź dzieciom
  Łódź Bajkowa – projekt, w ramach którego tworzony jest rodzinny szlak turystyczny po mieście Łodzi śladami małych pomników przedstawiających postaci z seriali dla dzieci i filmów Studia Małych Form Filmowych Se-ma-for.   

Facebook

Wydarzenia

Aby zobaczyć wydarzenia kliknij na dany dzień.

Wyszukiwarka