Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom
Aktualności
Zostań Mikołajemłódź dla dzieci, łódź dzieciom
Już po raz piąty Fundacja GAJUSZ zachęca wszystkich do zostania Mikołajem dziecka, które znajduje się pod opieką oddziałów onkologicznych i domowego hospicjum. "Zostań Mikołajem" to akcja  odbywająca się co roku, tuż przed świętami Bożego Narodzenia.
 
 

Jeśli chcesz pomóc na stronie www.gajusz.org.pl znajdziesz listę dzieci i ich życzenia gwiazdkowe. Wybierz prezent, który chcesz podarować. Poinformuj o tym Fundację. Akcja prowadzona jest "na żywo". Lista prezentów jest stale aktualizowana w Internecie, dlatego nie musisz się martwić, że ktoś Cię wyprzedzi.

 
Następnie poinformuj o tym Fundację mailowo:
 
 
telefonicznie na nr: +48 506 151 839.
 
Kup prezent. Jeśli chcesz zapakuj w ładną torebkę, do której będziemy mogli zajrzeć. Uprzedzamy, że prezenty nawet pięknie zapakowane otwieramy, gdyż chcemy mieć pewność, że każde marzenie zostało spełnione.
 
Dostarcz prezent osobiście lub wyślij do siedziby Fundacji GAJUSZ na adres ul.Piotrkowską 17, wejście D 90-406 Łódź,  do 14 grudnia.
 
Święta są czasem pozytywnych emocji. Odwiedzają Państwo organizatorów akcji z prezentami, które zajmują całą przestrzeń fundacji. 
 
W tygodniu poprzedzającym Boże Narodzenie pielęgniarz Grzegorz wcieli się w rolę Mikołaja, Agnieszka na co dzień zajmująca się  Public Relations odegra rolę Śnieżynki. Jeśli w tym okresie minie państwa samochód Fundacji GAJUSZ prowadzony przez Mikołaja, załadowany prezentami to możecie
mieć pewność, że jedzie on do podopiecznego Hospicjum Domowego dla Dzieci Ziemi Łódzkiej. Wizyty w domach dzieci zajmą cztery dni. Na oddziale szpitalnym z Mikołajem mali pacjenci spotkają się raz. Przy wręczaniu prezentów będą równie wolontariusze - kolędnicy, którzy wspólnie odegrają ze swoimi podopiecznymi jasełka.
 
Zawsze zaskakuje gotowość każdego Mikołaja do najdziwniejszych zakupów, które spełniają najskrytsze marzenia dzieci. Czekamy na Państwa również w tym roku.
 
 
Szczegóły akcji na www.gajusz.org.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy
Dodaj komentarz
Autor
Tytuł
Treść

Patronaty

Łódź dla dzieci, Łódź dzieciom
Projekt „Mały książkomaniak” to szereg działań, które mają na celu promocję czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży. \

Facebook

Wydarzenia

Aby zobaczyć wydarzenia kliknij na dany dzień.

Wyszukiwarka