Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom
Aktualności - Archiwum

Łódzki Uniwersytet Dziecięcy dla Absolwentów!

Łódź dla dzieci Łodź dzieciom   Zajęcia te są skierowane do dzieci w wieku 13-16 lat, które uczestniczyły w ŁUD przynajmniej w trzech semestrach i chcą poszerzać swoje zainteresowania oraz uczyć się pracy w grupie i prezentacji swoich osiągnięć.  

V Festiwal Twórczości Młodzieży

Łódź dla dzieci Łodź dzieciom  Zespół Państwowych Szkół Plastycznych im. Tadeusza Makowskiego w Łodzi zaprasza na V Festiwal Twórczości Dzieci i Młodzieży.   

Akademia Dobrego Rodzica

Łódź dla dzieci Łodź dzieciom Centrum Służby Rodzinie serdecznie zaprasza na warsztaty doskonalące umiejętności wychowawcze "AKADEMIA DOBREGO RODZICA".    

Wystawa Pinokio w Drodze

Łódź dla dzieci Łodź dzieciom Na czas XIII Wystawy Plastyki Teatralnej Teatru Lalki i Aktora PINOKIO, drewniany przyjaciel wszystkich dzieci wyruszył w wakacyjną podróż.    

Wychodzą z cienia podwórkowe wspomnienia

Łódź dla dzieci Łodź dzieciom   Ośrodek Działań Ekologicznych „Źródła" zaprasza na finał projektu „Wychodzą z cienia podwórkowe wspomnienia”.

Trawniki Kultury

Łódź dla dzieci Łodź dzieciom Trawniki Kultury to akcja polegająca na zaaranżowaniu w kilku strategicznych punktach Piotrkowskiej (Pasaż Rubinsteina, Pasaż Schillera, Piotrkowska na wysokości nr.102/102a, oraz przy pomniku Misia Uszatka) niewielkich przestrzeni, których charakterystycznym elementem jest kilkanaście metrów kwadratowych rozwiniętego trawnika.  

Brzechwałki

Łódź dla dzieci Łodź dzieciom   Wakacje zbliżają się ku końcowi, a wraz z nimi letnie projekty warsztatów dla dzieci. W miniony weekend Teatr Pinokio zaprosił widzów na Brzechwałki - spektakl w wykonaniu uczestników Lata w Teatrze.  

Warsztaty teatralne dla dzieci

Łódź dla dzieci Łodź dzieciom   Wyjątkowa szansa czeka na wszystkie dzieci, które marzą o karierze aktorskiej. Ruszają wakacyjne warsztaty teatralne w Porcie Łódź Junior.

„Kontakt Łódź 2011”

Łódź dla dzieci Łodź dzieciom   Fundacja „Dom w Łodzi” prowadząca jedyny w Polsce Dom Dziecka dla Dzieci Chorych zaprasza na Międzynarodowy Festiwal Wolontariatu „ Kontakt Łódź 2011”.

Dzieci z hospicjum w indiańskiej wiosce

Łódź dla dzieci Łodź dzieciom 14 czerwca podopieczni Łódzkiego Hospicjum dla Dzieci i ich rodziny zawitały do wioski indiańskiej, by oderwać się od codzienności i w wyjątkowy sposób uczcić miniony Dzień Dziecka. 

Patronaty

Łódź dla dzieci, Łódź dzieciom
Projekt „Mały książkomaniak” to szereg działań, które mają na celu promocję czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży. \

Facebook

Wydarzenia

Aby zobaczyć wydarzenia kliknij na dany dzień.

Wyszukiwarka