Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom
Patronaty - Archiwum

Europa w Łodzi

Łódź dla dzieci, Łódź dzieciom „Europa w Łodzi” to konkurs fotograficzny, który został zorganizowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną Łódź – Widzew z okazji przystąpienia Łodzi do walki o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury. 

Łódź Bajkowa

Łódź dla dzieci, Łódź dzieciom Łódź Bajkowa to projekt, który zakłada stworzenie w Łodzi szlaku turystycznego śladem mini pomników nawiązujących tematycznie do dorobku Studia Małych Form Filmowych Se-Ma-For. 

Tydzień Dzieci w Zgierzu

Łódź dla dzieci, Łódź dzieciom Centrum Kultury Dziecka w Zgierzu już trzeci raz będzie organizatorem wydarzeń dla dzieci z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka.

Preludium 2010

Łódź dla dzieci, Łódź dzieciom PRELUDIUM 2010 to organizowany po raz dwunasty, przez Bałucki Ośrodek Kultury RONDO -  Ogólnopolski Dziecięcy Festiwal Muzyki Elektronicznej.  

Łódzka Wioska Historyczna

Łódź dla dzieci, Łódź dzieciom Łódzka Wioska Historyczna to popularyzacja wiedzy przez zabawę, eksperymenty oraz widowiskowe prezentacje i inscenizacje rekonstrukcji historycznej, a także popularyzacja dziedzictwa kulturowego regionu. 

Bajki i Bajeczki o Bałutach

Łódź dla dzieci, Łódź dzieciom Koalicja na rzecz Bałut organizuje „Wycieczkę po Bałutach” połączoną z konkursem literackim „Bajki  i Bajeczki  o Bałutach”. 

Urodziny Poznańskiego 2010

Łódź dla dzieci, Łódź dzieciom Muzeum Fabryki zaprasza serdecznie wszystkich na obchody urodzin Izraela Poznańskiego. 

XII Międzynarodowy Turniej Rycerski w Łęczycy

Łódź dla dzieci, Łódź dzieciom Jak co roku, pod koniec sierpnia, turyści z całej Polski licznie przybywają do Zamku Królewskiego w Łęczycy by móc podziwiać widowiskowe zmagania turniejowe podczas XII Międzynarodowego Turnieju Rycerskiego na Zamku Królewskim w Łęczycy. 

Przygoda z Arlekinem - Interaktywna Wystawa Lalek w Wytwórni

Łódź dla dzieci, Łódź dzieciom Teatr Lalki Arlekin wyruszają w kolejną podróż po Łodzi. Przystankiem będzie tym razem Klub Wytwórnia.

Ogólnopolski Festiwal Filmów Komórkowych OFF-KA

Łódź dla dzieci, Łódź dzieciom V Ogólnopolski Festiwal Filmów Komórkowych „OFFK-a” to festiwal dla osób, nawet tych najmłodszych rozpoczynających swoją przygodę w roli reżysera czy operatora.

Patronaty

Łódź dla dzieci, Łódź dzieciom
  Łódź Bajkowa – projekt, w ramach którego tworzony jest rodzinny szlak turystyczny po mieście Łodzi śladami małych pomników przedstawiających postaci z seriali dla dzieci i filmów Studia Małych Form Filmowych Se-ma-for.   

Facebook

Wydarzenia

Aby zobaczyć wydarzenia kliknij na dany dzień.

Wyszukiwarka